Фінальний концерт VI Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Фінальний концерт VI Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE
м. Львів
29 березня 2017, середа, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Фінальний концерт VI Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE
Ensemble Nostri Temporis (Київ)

Твори викладачів та учасників композиторських майстер-класів COURSE.

Ми часто розповідаємо про те, як творили класики, як народжувалися видатні твори... Проте музика – жива й невпинна, мов течія часу. Вона зазначає змін і природно, що й шляхи її творення теж інші, ніж 100-200 років тому. Як вона народжується сьогодні? Як навчитися подавати сучасну класичну музику у ХХІ столітті?.. Щоби дізнатися відповіді на ці питання, запрошуємо на Фінальний концерт VI Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE. 29 березня о 19 годині ми почуємо щось зовсім нове, ніким до того не бачене... чи, точніше, не чуте.

Майстер-класи Course вже шість років збирають в Україні молодих композиторів зі всього світу, які прагнуть почерпнути щось нове у видатних маестро та познайомитися з колегами у творчій корогті. Ініціатор проекту – Ensemble Nostri Temporis, український колектив, який і сам спеціалізується на сучасній класичній музиці й постійно експериментує з синтезом жанрів і стилів. Цього року давати майстер-класи для молоді запросили Єжи Корновича (Польща), Мартіна Шютлєра (Німеччина) та Клеменса Ґаденштрера (Австрія). А спеціальним гостем стане композитор Вірко Балей (Україна-США). Під час відкритих лекцій та індивідуальних занять з українськими й іноземними студентами розглянуть широкий спектр питань і найбільше торкнуться практики. Адже студентів очікує нелегке завдання — створити зовсім новий твір, який стане не просто навчальним матеріалом чи спробою, а зазвучить для широкого загалу.

Після насиченої навчальної програми твори учасників презентує Ensemble Nostri Temporis – 29 березня у Львові і 30 березня у Києві. Щойно народжені твори для інструментів соло та електроніки прозвучать вперше. А двоє найкращих учнів-учасників отримають замовлення від організаторів на написання міні-моно-опери. Її обіцяють презентувати на фестивалі сучасної музики Контрасти, що пройде у Львові у жовтні цього року... Імпровізація, експерименти, синтез, досвід майстрів і креативний процес – так народжується нова музика. І ми з вами почуємо її першими!

Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg