Композитор Євген Станкович у проекті "ТРИ С" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Композитор Євген Станкович у проекті
Квиток
Пірієв Олександр Валерійович
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Криса Тарас
Станкович Євген Федорович
м. Львів
1 грудня 2016, четвер, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Композитор Євген Станкович у проекті "ТРИ С"
Світова прем'єра концерту №2 для віолончелі з оркестром

Композитор Євген Станкович у проекті "ТРИ С"
Грандіозна музична подія в житті України продовжується – легендарний композитор ЄВГЕН СТАНКОВИЧ завітає до Львова в рамках Другого етапу Національного проекту «ТРИ “С”: Скорик – Станкович – Cильвестров»

Замовлення квитків та довідки за тел.: (0372) 52-43-38 та в касі філармонії.

У концерті братимуть участь:
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Диригент: Тарас КРИСА (США)
Соліст: Олександр ПІРІЄВ (віолончель)

У програмі концерту:
Симфонія №15 Дмитра Шостаковича (ор. 141, 1971р.)
– Симфонієтта Євгена Станковича (1971 р.)
– Світова прем'єра Концерту №2 для віолончелі з оркестром

Євген Станкович – центральна фігура на небосхилі сучасної української музики та унікальне явище для світового музичного мистецтва. Це видатна особистість, в якій дивовижним чином поєдналися великий митець, даоський філософ, побожний релігійний діяч та український національний герой. Не лише Герой України, а - насамперед - український національний герой!

Достойний спадкоємець та продовжувач школи класика українського симфонізму Бориса Лятошинського, послідовник лінії створення «симфонічного балету», рідкісний дар симфонічного мислення, якого окреслився вже у ранніх творах. Ключовими рисами почерку маестро Станковича є витончена поліфонічна оркестрова фактура, особлива увага до тембру та глибока експресивність.

Світова прем`єра Другого Концерту для віолончелі з оркестром для вітчизняної академічної музики – це безпрецедента подія, адже саме такими масштабними творами репрезентують українську музику у світі, зокрема віолончельне виконавське мистецтво!

Євген Станкович закінчив роботу над Другим концертом для віолончелі з оркестром у березні 2016 р. після більш ніж 45 років (!!!) перерви у цьому жанрі. Концерт складається з 3-х частин: «Музика для Марточки», «Постлюдія» та «Монолог діда».... Навіть існує історія, що вже стала легендою, як саме цей концерт замовляв написати для нього легендарний Мстислав Ростропович.

Світова прем`єра відбудеться в рамках Другого етапу історичного проекту «ТРИ “С”: Скорик - Станкович - Cильвестров», який охопить Київ і міста України: Чернівці, Харків, Ужгород, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Коломию протягом сезону 2016-2017 рр..

Твори фундатора сучасної композиторської школи України, автора легендарної фольк-опери «Цвіт Папороті», виконуватимуться в діалозі з найвідомішим композитором ХХ ст. - Дмитром Шостаковичем. І той і інший – БРИЛА!

І той і інший - портрет Часу і душа Народу. ОБИДВА - ГЕНІЇ!!!Е-Квиток


Колективи: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Виконавці: Олександр Пірієв
Диригенти: Тарас Криса
Композитори:Євген Станкович
Концертні організації: UKR Artists, Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська філармонія

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
33.jpg