Літературно-музична композиція «Крізь роки та печалі». Вечір поезії Ліни Костенко з нагоди Всесвітнього дня поезії | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Літературно-музична композиція «Крізь роки та печалі». Вечір поезії Ліни Костенко з нагоди Всесвітнього дня поезії
Рапіта Оксана
м. Львів
21 березня 2017, вівторок, 06:00
Камерна сцена Львівської філармонії
Літературно-музична композиція «Крізь роки та печалі». Вечір поезії Ліни Костенко з нагоди Всесвітнього дня поезії

Олег Батов – автор композиції та виконавець

Оксана Рапіта – музичний супровід

Романтична і палка, лірична й патріотична, ніжна, мов перші дні весни, і неодмінно глибока. «Поезія – це завжди неповторність…» - писала Ліна Костенко. І ці слова чи не найкраще підходять для опису її власної творчості. Адже наскільки б різноманітною в поезії не була Костенко, її слова завжди резонують, завжди захоплюють якісь внутрішні пласти душі. 21 березня о 18 годині запрошуємо вас пройти «Крізь роки та печалі» з поезією чи не найвідомішої нашої сучасниці.

Літературно-музична композиція, створена заслуженим артистом України Олегом Батовим, не просто базується на окремих віршах поетеси. Це – історія в історії, погляди і рефлексії Ліни Костенко щодо сучасного суспільства та подій, якими горить наше сьогодення. Авторка, яка стала символом епохи, символом незламності й гордості українського духу, говорить простими словами й не потребує пафосу. Але натомість вони сповнені відвертості, сили й вогню, котрий завжди лякає недоброзичливців, проте може стати й іскрою надії.

На концерті вірші Ліни Костенко поєднаються зі звучанням фортепіано у виконанні заслуженої артистки України – Оксани Рапіти. Відзначте День поезії у філармонії! Буде натхненно.

Виконавці: Оксана Рапіта
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_205.jpg