Вовкун розповів про прем'єри, які готує Львівська опера | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Вовкун розповів про прем'єри, які готує Львівська опера
Небесний Іван
Вовкун розповів про прем'єри, які готує Львівська опера
22 березня 2018, четвер
Поширити у Facebook

У Львівському Національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької готують прем'єру романтичної опери Ріхарда Вагнера "Лоенгрін" та балету Ігоря Стравінського "Весна священна" у постановці італійського балетмейстера Марчело Алджері.

Про це директор театру Василь Вовкун розповів під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Директор театру зазначив, що Вагнер є бажаним для афіші будь-якого театру, адже це свідчить про творчу зрілість колективу. Для проекту "Лоенгрін" львів'яни запросили постановочну команду із Німеччини та Австрії.

Також у листопаді цього року відбудеться Міжнародний фестиваль імені Соломії Крушельницької, участь у якому візьмуть чотири театри: Національна опера України, львівський та одеський театри, а також вроцлавська Опера.

У 2019 році запланована спільна постановка "Казок Гофмана" із Варшавською народовою оперою. Крім того, у червні-липні 2019 році одноактні балети у львівській Опері ставитиме головний балетмейстер нью-йоркського "Метрополітен-опера" Олексій Ратманський.

Крім того, Василь Вовкун розповів, що у зв'язку із оновленими творчими планами театру дуже посилилась активність сучасних композиторів, які хочуть працювати із львівською Оперою.

"Прекрасний молодий композитор Іван Небесний зараз працює над оперою- балетом "Лис Микита" по Франку. Зараз закінчує оперу композитор Євген Станкович за мотивами Гоголя "Страшна помста". До нас ідуть дуже багато композиторів - від Америки до Польщі. Театр, не маючи великого досвіду та практики, береться за сучасну музику. Цей процес уже добре відбувається у Польщі, а наші виконавці цього бояться", - розповів директор театру опери та балету.

Нагадаємо, 2017 року Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької заробив 31 млн 310 тис. 400 грн, дохідну частину бюджету було виконано на 156,8%.


Композитори:Іван Небесний
Діячі мистецтв: Вовкун
Концертна організація: Львівський Національний академічний театр опери та балету ім.С. Крушельницької
Джерело: leopolis



Інші:

Прем’єра в Україні: «Листи до друзів» Гії Канчелі
5-7 травня в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського відбудеться третій Skoryk FEST
У Київській опері покажуть унікальний балет, де танець створює музику
Оголошено імена переможців конкурсу “Стежками Каменяра”
Львівська національна опера презентує нову виставу-трейлер для сімейного перегляду — «Гра в оперу»
Травень емоцій у Львівському органному залі
Травнева афіша Національної опери України
Травень у Національній філармонії
29 квітня у світі відзначається Міжнародний день танцю
Музика, яка надихає. Звук, що дихає життям
44-й фестиваль "Віртуози": класика, прем’єри та магія живого виконання
Вокальний травень у Львівському органному залі та Музею Соломії Крушельницької
Зіркові прем'єри та зіркові колаборації «Київської камерати» у травні
План-календар фестивалю "Київські музичні прем’єри-2025"
На 5 Фестивалі сучасної драми представлять 9 нових п’єс
Фестивалю «Київські музичні прем’єри-2025» - бути!
Маестро Хобарт Ерл запрошує на перший весняний концерт
Композитор Олександр Родін відкриє виставку своїх картин в Оперному театрі
KharkivMusicFest-2025 відкривається концертами надії: "Коди відродження" звучатимуть у Харкові
Молоді піаністи з усієї України змагалися у Львові за звання кращих
Запрошуємо провести останні вихідні квітня разом із Національною філармонією України!
«ТГШ. Подорожу часі». Світова прем’єра опери-кабаре
Мистецтво гри з оркестром
У Львові відбудеться найбільша джазова подія весни — фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2025
21 квітня день пам'яті Зої Гайдай (1902-1965 рр.)
Великдень у Львівському органному залі — музика світла, затишку й віри в найкраще
Музика Великодня лунатиме в Одеській опері
20 квітня у Національній опері виступить знаменитий баритон Віталій Білий
75 років потому: Світова прем'єра Фортепіанного концерту Вериківського відбудеться в Органному залі
VIVA, PUCCINI! BRAVO, PUCCINI!
Внаслідок ракетного удару Росії по Сумах загинула артистка оркестру театру ім. М. Щепкіна і викладачка Олена Когут
Вечір балетів від митців «Київ Модерн-балету»
У Львівському органному залі відбудеться вечір литовської музики 11 квітня виступить Камерний оркестр Святого Христофора з Литви
Львівська національна опера представить премʼєру балету "Соляріс" Олександра Родіна за відомим романом Станіслава Лема
Закарпатська обласна філармонія запрошує на вечір музики видатного чеського композитора епохи романтизму Антоніна Дворжака
Тиждень музичної терапії у Львівському органному залі
Ростислав Карандєєв став новим керманичем «Дніпро Опера»
Благодійний концерт «НАДІЯ МИРУ»
Згадаємо Ярослава Верховинця
«Кращі мюзикли»
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
100910_040.jpg