У Дніпропетровську стартував ІІІ Відкритий конкурс скрипалів і віолончелістів імені Леоніда Когана | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
У Дніпропетровську стартував ІІІ Відкритий конкурс скрипалів і віолончелістів імені Леоніда Когана
У Дніпропетровську стартував ІІІ Відкритий конкурс скрипалів і віолончелістів імені Леоніда Когана
18 березня 2016, п'ятниця
Поширити у Facebook

Традиційно відкриття конкурсу проходило у концертній залі Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана.

ІІІ Відкритий конкурс скрипалів і віолончелістів імені Леоніда Когана

Під час заходу конкурсантів та глядачів від імені міського голови Бориса Філатова привітав начальник управління культури та мистецтв міськради Євген Хорошилов.

«Знаковим можна назвати проведення конкурсу скрипалів і віолончелістів імені Леоніда Когана. Згадуємо нашого великого земляка Леоніда Когана і дуже сподіваємося, що ті паростки любові до вічного, які він заклав, проростатимуть на його Батьківщині. Нехай цей конкурс для усіх учасників стане не лише сходинкою для професійного розвитку, а й дасть можливість говорити про Дніпропетровськ як культурну столицю України. Саме таку задачу ставить міський голова Борис Філатов. Ми раді вітати усіх на третьому конкурсі», - зазначив Євген Хорошилов.

Усім музикантам-учасникам конкурсу він побажав успіхів, глядачам – гарної музики і приємних вражень. Після привітань для глядачів виступив академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана (диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук).

Цього року до участі у конкурсі заявки подали 64 солісти і 8 колективів з 9 областей України (Дніпропетровської, Київської, Львівської, Одеської,Полтавської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської).

18-19 березня у приміщенні Дніпропетровської дитячої музичної школи № 7 відбудуться прослуховування учасників конкурсу. Оцінюватиме конкурсантів високопрофесійне журі, яке очолює професор кафедри скрипки, камерного ансамблю і квартету Львівської Національної Музичної академії ім. М.Лисенко Юрій Анатолійович Соколовський.

Урочиста церемонія нагородження та гала-концерт переможців проходитиме 20 березня


Конкурс (фестиваль): Конкурс скрипалів та віолончелістів ім. Леоніда Когана
Джерело: Дніпропетровська міська рада



Інші:

Львівська філармонія закриє 122-ий сезон "Симфонією відновлення" у день народження Мирослава Скорика
У Луцьку відбудеться органний концерт Марка Новаковича
У Брюсселі на концерті філармонічного оркестру та скрипаля Дмитра Удовиченка зібрали 8,5 млн грн на допомогу Україні
У Львові вперше відбудеться Бітлз-фестиваль
Опера не пляж: Ла Скала посилює дрес-код для глядачів
10 липня виповнилось би 104 роки від дня народження Аріадни (Ради) Лисенко
Виступ російського диригента Гергієва на фестивалі в Італії є неприйнятним - віцепрезидентка Європарламенту
У Національній асамблеї Республіки Корея відбувся концерт миру "Pray for Ukraine" на підтримку України
З 3 серпня по 14 вересня 2025 року у Рівному відбудеться VIII Міжнародний фестиваль органної музики «Musica Viva Organum» – Жива музика органа
«Оркестр тварин»
9 липня день народження Анатолія Кочерги
Помер легендарний композитор Ігор Поклад
У Харкові відбудеться прем'єра балету "Драконячі пісні"
Summer Opera Fest - фестиваль у Харкові
8 липня день пам'яті Платона Майбороди
Загадка Страдіварі: скрипку, викрадену у 1945-му, знайшли у Японії
Netflix планує транслювати музичні церемонії у партнерстві з Spotify — WSJ
6 липня день пам'яті всесвітньо відомого італійського композитора Енніо Морріконе (1928-2020 рр.)
Одеська опера вердіївською «Аїдою» завершить свій 215-й сезон
Україну представлять на Балетному гала-концерті в Індонезії
Подарунок із Франції: Коломийська філармонія отримала нову скрипку
Гурт "Паліндром" передав ГУР понад 1,5 млн гривень на дрони MAGURA
TOKYO ART NINJA, 5-й міжнародний конкурс
Одеська опера святкує: фестиваль "Оксамитовий сезон" стартує до Дня Незалежності
«Марія Заньковецька. Заручена зі сценою»: вистава, яку грають на чотирнадцяти локаціях 
Львівський хор “Гомін” вирушає у тур Україною!
«Океан Ельзи» зібрав 7,7 млн грн на дрони та РЕБи під час концертів у Львові
У Харкові до 100-річчя першого українського оперного театру — ХНАТОБу — покажуть оперу "Енеїду"
Вперше в Україні буде здійснено масштабний запис усіх камерних симфоній Євгена Станковича
Оркестр Львівської національної філармонії анонсує серію програм травмочутливого мистецтва
Згадуємо Богодара Которовича
Вчені довели, що Моцарт допомагає при епілепсії
Премʼєрою музичної вистави «Патріот» відкриє восени 44-й сезон Київська опера на Подолі
У Черкасах відбувся музичний вечір у літньому дворику
Міжнародний фестиваль «Дзеркало» розкриває програму: яку музику гратимуть цього літа у Львові
Театр Куліша закрив сезон у Херсоні
Липневі концерти у Музичному салоні Національної філармонії
В Полтавській обласній філармонії відбувся концерт класичної музики
У Вінниці відбувся концерт Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського Радіо
"Дударик" заспівав у Ватикані під час ювілейного паломництва УГКЦ
      © 2008-2025 Music-review Ukraine