Прем'єра балету «Аліса в Задзеркаллі» в листопаді | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Прем'єра балету «Аліса в Задзеркаллі» в листопаді
Прем'єра балету «Аліса в Задзеркаллі» в листопаді
Академічний театр «Київ Модерн-балет» запрошує до казки
12 листопада 2024, вівторок
Поширити у Facebook

30 листопада 2024 року, за фінансової підтримки Департаменту культури КМДА, Академічний театр «Київ Модерн-балет» представить новий балет на дві дії «Аліса в Задзеркаллі». Музика українського композитора Івана Гаркуші (John Hope). Прем'єра відбудеться на сцені МЦКМ Жовтневий палац.

Балет «Аліса в Задзеркаллі» є авторським переосмисленням класичної казки Льюїса Керрола через призму сучасної хореографії. Хореографиня Катерина Курман втілить у своїй роботі унікальне бачення внутрішнього світу героїв через складні танцювальні форми. 

Постановний склад балету «Аліса в Задзеркаллі»: Катерина Курман, хореографиня, провідна солістка Академічного театру «Київ Модерн-балет» авторка лібрето, хореографії та постановки балету. Іван Гаркуша (John Hope) – український композитор, автор електронної музики до балету. Дмитро Курята – художник костюмів. Данило Василенко – сценограф. 

У центрі сюжету балету «Аліса в Задзеркаллі» – захопливі, сповнені таємниць й тривог пригоди Аліси в чудернацькому світі підліткових мрій. Це історія, де реальність розсипається на очах, поступаючись місцем загадковому світу Задзеркалля – своєрідного лабіринту, де звичні закони втрачають силу, а фантазії оживають, набуваючи нового змісту.

Тут, у світі підсвідомості, свідоме, несвідоме та надсвідоме ведуть химерний танок ніби на «велетенській шахівниці», де кожен наступний крок – це гра розуму, емоцій та внутрішніх протистоянь. Аліса, втягнута у вир цього загадкового, казкового світу, з кожним кроком все далі віддаляється від реальності, занурюючись у найпотаємніші, але спокусливі лабіринти своєї підсвідомості. Куди приведе її ця подорож? Які приховані істини вона відкриє на своєму шляху? Хто вона насправді – дівчина, що втекла від суворої реальності, чи хтось більше, глибше, загадковіше? 

Цей сучасний балет змусить задуматися над глибиною людської душі, її здатністю до трансформації та життєстійкості у світі, що постійно змінюється. Адаптація до нових умов, рух уперед крізь перешкоди – це ті теми, які огортають історію «Аліси у Задзеркаллі».





Концертний зал: Глядачевий зал Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва



Інші:

У столиці відбудеться IX фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage - що у програмі
Від акторів та режисерів до працівників музеїв та бібліотек: Мінкульт анонсував зростання зарплат на 70%
Закупили 100 Starlink
У Луцьку зіграють на золотій флейті та органі
15 липня виповнюється 55 років Іванові Небесному
Нові імена поруч із лідерами: оголошено шортліст 8 Фестивалю-премії «GRA»
Пішов із життя легендарний диригент оркестру Національного цирку України Марк Резницький
Згадуємо Мирослава Скорика
Закарпатський народний хор отримав статус національного
“Він нас ще сильно здивує”: керівник Львівської опери відреагував на бруд, який полився із соцмереж на Вадима Яценка
Ентоні Гопкінс здивував несподіваною зміною кар'єри у 88 років: про цей дебют він мріяв 60 років
37-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» розпочався у Чернівцях
Українська Opera Aperta відкриє новий сезон берлінської Neuköllner Oper прем'єрою
Літо у Львові — час відкривати місто пішки: Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича запрошують на тематичні екскурсії
Головна балетна подія осені
Максим Булгаков - головний режисер Дніпровської національної опери
Тетяна Льозова – танцююча балетмейстерка!
Липень у Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича: концерти під відкритим небом, чайні церемонії та прогулянки Львовом
Дайджест подій на липень в Національній філармонії України
Липень у Національній опері України
Повернувся з полону диригент військового оркестру 12-ї маріупольської бригади Нацгвардії Іван Лужний
У Сумах відкриють студію електроакустичної музики "Станція Північна"
У Хмельницькій філармонії відбулася генеральна репетиція Школи молодих диригентів
У Раді Європи відбувся концерт 17-річного українського піаніста Гавриїла Сидорика
«Буча. Сила відродження»
Концерт пам'яті Василя Сліпака проведуть на підтримку 80-ї десантно-штурмової бригади 22 Червня, 2026
Grand Finale: обласна філармонія запрошує на закриття "Рівненських класичних резиденцій"
Переправлення за кордон "музикантів": керівнику Дніпровської опери оголосили підозру
Національна філармонія України завершує 162-й сезон: тиждень знакових подій
Від Гершвіна до Led Zeppelin: американські зірки привезуть до Львова світові прем'єри
«Фауст» Шарля Гуно повертається до Львова: Львівська національна опера представить нове прочитання світового шедевра
«Не вбивай в собі людину», або Про виклики сучасного світу
«Слов’янський концерт» Бориса Лятошинського прозвучить під час загальноєвропейського музичного марафону ARTE: EuroPiano
У Дніпрі атака РФ пошкодила Будинок органної музики та унікальний інструмент
Дні памяті "ворога народу" Василя Барвінського - видатного українського композитора, піаніста, диригента
Артисти Полтавської обласної філармонії проводять активності для дітей
У Харкові відбудеться інклюзивний концерт "Музика серця" за участі дітей з порушеннями зору
У Будапешті скасовано виступ російського музиканта
На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок
Українські оперні зірки виступили у Метрополітен-опері: серед гостей були Сара Джесіка Паркер і Метью Бродерік
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
2.jpg