Сильвестров. Тиха музика | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Сильвестров. Тиха музика
Ермінь Йожеф
Сильвестров Валентин Васильович
Сильвестров. Тиха музика
19 липня 2023, середа
Поширити у Facebook


22 і 23 липня у « Музчному салоні» Львівської опери відбудеться концерт, де виконуватимуться твори нашого класика сучасності

Це унікальна програма тиші та спокою – музики, яка здатна очищати та зцілювати серця.

Фортепіанну творчість видатного українського композитора Валентина Сильвестрова, а нині – біженця, який тікав від війни, також називають «метамузикою» через медитативні та споглядальні настрої.

Сильвестров є справжньою легендою, він вплинув на покоління митців і став надзвичайно популярним композитором за межами України. Концерти з його музикою приваблюють світову публіку в найкращих концертних залах.

Фортепіанний концерт подарує слухачам спокій, гармонію та справжній дотик до геніальності.

Соліст — народний артист України, відомий інтерпретатор сучасної музики та педагог Йожеф Ермінь.

За спиною цього виконавця величезний музичний досвід, а саме: співпраця з безліччю музичних фестивалів, симфонічними оркестрами, камерними ансамблями та солістами.

Вражає широкий репертуар музиканта — від бароко до сучасності. Проте останнім часом Йожеф Ермінь робить особливий акцент на музиці XX століття, виконуючи твори Карлгайнца Штокгаузена, Олівʼє Мессіана. Музикант є першовиконавцем творів Євгена Станковича, Богдани Фроляк, Валентина Сильвестрова, Ігоря Щербакова та інших українських композиторів.
 
-Для мене правдивий композитор — як мисливець на полюванні, який сидить і очікує потрібного моменту. Він повинен мати блаженний слух, щоби відчути, почути та схопити в потрібний момент і записати.

Композитор — не той, що пише-компонує, а той, в кого музика народжується зсередини, коли вона диктується вищими силами. Так є у Сильвестрова, - розповів theclaquers Йожеф ЕРМІНЬ.


Виконавець (артист): Йожеф Ермінь
Композитор:Валентин Сильвестров
Концертна організація: Львівський Національний академічний театр опери та балету ім.С. Крушельницької



Інші:

Закупили 100 Starlink
У Луцьку зіграють на золотій флейті та органі
15 липня виповнюється 55 років Іванові Небесному
Нові імена поруч із лідерами: оголошено шортліст 8 Фестивалю-премії «GRA»
Пішов із життя легендарний диригент оркестру Національного цирку України Марк Резницький
Згадуємо Мирослава Скорика
Закарпатський народний хор отримав статус національного
“Він нас ще сильно здивує”: керівник Львівської опери відреагував на бруд, який полився із соцмереж на Вадима Яценка
Ентоні Гопкінс здивував несподіваною зміною кар'єри у 88 років: про цей дебют він мріяв 60 років
37-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» розпочався у Чернівцях
Українська Opera Aperta відкриє новий сезон берлінської Neuköllner Oper прем'єрою
Літо у Львові — час відкривати місто пішки: Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича запрошують на тематичні екскурсії
Головна балетна подія осені
Максим Булгаков - головний режисер Дніпровської національної опери
Тетяна Льозова – танцююча балетмейстерка!
Липень у Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича: концерти під відкритим небом, чайні церемонії та прогулянки Львовом
Дайджест подій на липень в Національній філармонії України
Липень у Національній опері України
Повернувся з полону диригент військового оркестру 12-ї маріупольської бригади Нацгвардії Іван Лужний
У Сумах відкриють студію електроакустичної музики "Станція Північна"
У Хмельницькій філармонії відбулася генеральна репетиція Школи молодих диригентів
У Раді Європи відбувся концерт 17-річного українського піаніста Гавриїла Сидорика
«Буча. Сила відродження»
Концерт пам'яті Василя Сліпака проведуть на підтримку 80-ї десантно-штурмової бригади 22 Червня, 2026
Grand Finale: обласна філармонія запрошує на закриття "Рівненських класичних резиденцій"
Переправлення за кордон "музикантів": керівнику Дніпровської опери оголосили підозру
Національна філармонія України завершує 162-й сезон: тиждень знакових подій
Від Гершвіна до Led Zeppelin: американські зірки привезуть до Львова світові прем'єри
«Фауст» Шарля Гуно повертається до Львова: Львівська національна опера представить нове прочитання світового шедевра
«Не вбивай в собі людину», або Про виклики сучасного світу
«Слов’янський концерт» Бориса Лятошинського прозвучить під час загальноєвропейського музичного марафону ARTE: EuroPiano
У Дніпрі атака РФ пошкодила Будинок органної музики та унікальний інструмент
Дні памяті "ворога народу" Василя Барвінського - видатного українського композитора, піаніста, диригента
Артисти Полтавської обласної філармонії проводять активності для дітей
У Харкові відбудеться інклюзивний концерт "Музика серця" за участі дітей з порушеннями зору
У Будапешті скасовано виступ російського музиканта
На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок
Українські оперні зірки виступили у Метрополітен-опері: серед гостей були Сара Джесіка Паркер і Метью Бродерік
У Києві відкрили виставку про Соломію Крушельницьку з голосом співачки через QR-код
Прем'єра "Фауста" у Львівській опері: легендарна історія в сучасному прочитанні
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
100910_040.jpg