Майже 700 учнів здобуватимуть музичну освіту у Ковельській школі мистецтв | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Майже 700 учнів здобуватимуть музичну освіту у Ковельській школі мистецтв
Майже 700 учнів здобуватимуть музичну освіту у Ковельській школі мистецтв
80 учнів вперше почнуть освоювати музичну грамоту
3 вересня 2019, вівторок
Поширити у Facebook
Джерело: Волинь


Директор Андрій Мигуля розповідає: "Досить багато маємо першокласників. Майже 80 новачків будуть освоювати музичну грамоту. Їх посвята відбудеться у Міжнародний день музики - 1 жовтня. Уже традиційно найпопулярніші інструменти - гітара, фортепіаноскрипка. Приміром, цьогоріч конкурс на гітару - 7 чоловік. Також більше є сопілкарів. Думаємо, що і заагітуємо когось із наших скрипалів освоїти контрабас. Другий рік поспіль є бажаючі навчатись на ударних інструментах. До речі, торік за кошти міського бюджету ми придбали барабанну установку".

Серед нововведень, за словами керівника, з дошкільників (5-6 років) формується група естетичного виховання з вивчення основ музичної грамоти, ритміки, англійської мови, інформує Ковельська міська рада.

Приміщення Ковельської школи мистецтв впродовж останніх років зазнало кардинальних змін. Торік було капітально відремонтовано другий поверх та сходи, облаштовано методичний кабінет і хоровий клас. Кошти на це у сумі 650 тисяч гривень виділено з місцевого бюджету.

Ковельська школа мистецтв займає третє місце в області серед 37 подібних закладів. У нас працює 65 творчих педагогів, у яких навчається майже 700 учнів.

Також за фінансової підтримки міста полагоджено господарську споруду, що знаходиться на території. Це дасть можливість звільнити кладові, де зберігався інвентар і облаштувати в них класи для занять, що на сьогодні є актуальним. Раніше до ладу привели актовий зал, коридор на першому поверсі, частину класів.

За кошти міського бюджету - це майже 300 тисяч гривень проведено ремонтні роботи другого корпусу, що на вулиці Відродження, 12. Загалом там займається 170 юних ковельчан.
- Ковельська школа мистецтв займає третє місце в області серед 37 подібних закладів. У нас працює 65 творчих педагогів, у яких навчається майже 700 учнів. Всі вони для нас унікальні, особливі, талановиті. І за кілька місяців на традиційному творчому звіті можна буде в цьому переконатись", - з гордістю підкреслює керівник закладу.


Джерело: Волинь



Інші:

У період з 23 по 31 травня в Києві проходитиме щорічний фестиваль сучасної класичної музики "Київські музичні прем’єри 2026"
У Чернівцях відбудеться обласне свято духової музики «Буковинська фанфара – 2026»
18 концертів і понад 6 мільйонів гривень для ЗСУ: хор "Гомін" завершив тур Північною Америкою
Перша вистава, яку театр представить у новому статусі
У Києві вперше презентують оперу "Матері Херсона" про викрадення росією українських дітей
Балет про Малевича та "Жізель": у Нацопері анонсували прем'єру
XVI Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети 2026": 11-13 травня у Житомирі
Оперна студія НМАУ
Атака на Дніпро побила вікна в театрі опери та балету
Свій 90-річний ювілей відзначає Володимир Анатолійович Лукашев
Молоді актори на сцені
«ВІРТУОЗИ 45»
«Русалонька»
Заплануйте травень у музеях Крушельницької та Людкевича
Проєкт Crossing Oxus / «Пересікаючи Окс» представлять на Cannes Docs 2026
Харківська філармонія привітала з ювілеєм живу легенду Григорія Грумберга
"Незламні 2026": Ukrainian Freedom Orchestra проведе п'ятий міжнародний тур на підтримку України
У Дніпрі пенсіонерів навчають грі на музичних інструментах і вокалу
«Нерадянська» українська радянська музика. У Києві представлять книгу про життя композитора Бориса Лятошинського
Президент України Володимир Зеленський призначив гранти молодим діячам мистецтва
В Національній філармонії України триває міжнародний інклюзивний проєкт «Безбарʼєрні вікенди у філармонії: долаємо стереотипи»
У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein
Неповторний Микола Кондратюк! Пам’ятаємо!
Богдана Фроляк іменинниця!
У Львові 21 червня відбудеться "Свято музики", організатори планують зібрати кошти на дрони для ЗСУ
Національний стенд на Classical:NEXT 2026
Наталія Мацак залишила Нацоперу після скандалу з "Лебединим озером"
День памʼяті Євгена Лисика
Мінкульт проведе вибори ректора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка у 2026 році
«Вільна Сцена» — маніфест нового покоління незалежного мистецтва
Згадуємо Алемдара Караманова
Світло і радість у музиці Іспанії та Латинської Америки
Бути жіночною під час війни – це мистецтво: історії херсонок
Перший в Україні: запорізький диригент став переможцем престижного конкурсу
ІІ Всеукраїнський конкурс камерно-інструментальних ансамблів імені Людмили Євгеніївни Цвірко
Травень в Національній філармонії України
“Гомін Центр” Львівського органного залу кличе в травні на концерти, лекції та музичні заняття
Травневі події у Національній опері України
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
24 квітня підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького
      © 2008-2026 Music-review Ukraine