|
|
До Львова з концертом їдуть 75 артистів Волинського народного хору
Сьогодні
Поширити у Facebook
Джерело: Еспресо TV
13 січня у Центрі Довженка у Львові з Великим різдвяним концертом виступить Волинський народний хор. Мова про приїзд 75 артистів хору, оркестру і балету
Про це повідомили у Львівській міській раді, інформує Еспресо.Захід
13 січня у Центрі Довженка у Львові з Великим різдвяним концертом виступить Волинський народний хор. Мова про програму, у якій прозвучать давні колядки, щедрівки, обрядові мелодії та зимові пісні, що століттями формували різдвяну музичну культуру України.
Як розповіли організатори, у концерті візьмуть участь 75 артистів хору, оркестру і балету. У підсумку увазі львів'ян буде повноцінне сценічне дійство з живим звучанням, традиційними костюмами, хореографічними постановками та глибокою емоцією.
"Цей концерт - про відчуття Різдва, яке живе в українській пісні, - сказано в дописі. - Ми хотіли подарувати львівській публіці не просто виступ, а теплу зустріч зі справжньою традицією, яку зберігали й передавали з покоління в покоління. Це вечір єдності, віри та спільної радості". Різдво в акустичному звучанні: у Львові гурт "Йосифович Live" заспіває свої найкращі пісні

Автор: Ярина Коваль
Колектив: Академічний Волинський народний хор
Джерело: Еспресо TV
|