Київ готується до “МузикФесту” | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Київ готується до “МузикФесту”
Муніципальний камерний хор
Академічний камерний хор
Олійник Леся Степанівна
Рунчак Володимир Петрович
Загайкевич Алла
Київ готується до “МузикФесту”
25 вересня ХХІ Міжнародний фестиваль «КИЇВМУЗИКФЕСТ» розпочине свій тижневий марафон
23 вересня 2010, четвер
Поширити у Facebook
Джерело: www.composersukraine.org

25 вересня ХХІ Міжнародний фестиваль «КИЇВМУЗИКФЕСТ» розпочине свій тижневий марафон.
Цього року в рамках найкрупнішого в Україні міжнародного музичного форуму
заплановано близько 30 мистецьких заходів. Прозвучать твори понад сто авторів з усіх регіонів України. Серед них – імена, відомі за межами нашої країни і ті, які з`являться на афішах уперше. Спеціальні концерти присвячені незабутнім іменам української культури – А.Веделю, К.Стеценку, Б.Лятошинському, І.Карабицю, В.Бібіку.

Подією має стати презентація книги, в яку увійшли матеріали бесід-лекцій з Валентином Сильвестровим, проведені свого часу Сергієм Пілютиковим.

Сучасна зарубіжна музика буде презентована на Фестивалі творами композиторів США, Росії, Великої Британії, Польщі, Литви, Хорватії, Німеччини, Азербайджану, Нідерландів, Сербії, Канади, Японії, Казахстану, Угорщини.

Концертів відбудуться на провідних сценах столиці та Концертному залі Національної спілки композиторів. Духовна музика лунатиме також у київських храмах.

Значну увагу фестиваль приділяє новим напрямам творчості. Це і електронна музика, лідером якої є сьогодні Алла Загайкевич, і «Нова музика в Україні», з якою продовжує знайомити слухачів Володимир Рунчак.

КиївМузикФест спирається на кращі виконавські сили України. Це і Національний симфонічний оркестр, і симфонічний оркестри Національної філармонії, і симфонічний оркестр Національної радіокомпанії, і Естрадно-симфонічний оркестр, Національна академічна капела «Думка», і муніципальний камерний хор «Київ». Фестивальними колективами вважаємо також Національний Ансамбль солістів «Київська камерата», Ансамбль солістів «Благовість», Академічний Муніципальний камерний хор «Хрещатик», багатьох солістів, тощо. Учасниками Фестивалю стануть також зарубіжні виконавці з Канади, Росії, США.

«КиївФест» готує для слухачів і так звані спеціальні пропозиції. У співпраці з Представництвом Росспівробітництва і посольством Росії 1-5 жовтня пройдуть «Дні музики Андрія Петрова у Києві», присвячені 80-річчю від дня народження композитора.

Фестиваль традиційно відкриється симфонічним концертом у Національній філармонії і завершиться там же великою симфонічно-хоровою імпрезою. Своєрідною постлюдією «КиївМузикФесту» стане 3 жовтня - "Камерний нон-стоп", який триватиме півдоби – з 12 дня і до 12 ночі.



Автор: Леся Олійник
Колектив: Муніципальний камерний хор "Київ", Академічний камерний хор "Хрещатик"
Композитор:Володимир Рунчак, Алла Загайкевич
Музикознавець: Леся Олійник
Концертна організація: Національна філармонія України
Концертний зал: Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
Джерело: www.composersukraine.org



Інші:

У Сумах відкриють студію електроакустичної музики "Станція Північна"
У Хмельницькій філармонії відбулася генеральна репетиція Школи молодих диригентів
У Раді Європи відбувся концерт 17-річного українського піаніста Гавриїла Сидорика
«Буча. Сила відродження»
Концерт пам'яті Василя Сліпака проведуть на підтримку 80-ї десантно-штурмової бригади 22 Червня, 2026
Grand Finale: обласна філармонія запрошує на закриття "Рівненських класичних резиденцій"
Переправлення за кордон "музикантів": керівнику Дніпровської опери оголосили підозру
Національна філармонія України завершує 162-й сезон: тиждень знакових подій
Від Гершвіна до Led Zeppelin: американські зірки привезуть до Львова світові прем'єри
«Фауст» Шарля Гуно повертається до Львова: Львівська національна опера представить нове прочитання світового шедевра
«Не вбивай в собі людину», або Про виклики сучасного світу
«Слов’янський концерт» Бориса Лятошинського прозвучить під час загальноєвропейського музичного марафону ARTE: EuroPiano
У Дніпрі атака РФ пошкодила Будинок органної музики та унікальний інструмент
Дні памяті "ворога народу" Василя Барвінського - видатного українського композитора, піаніста, диригента
Артисти Полтавської обласної філармонії проводять активності для дітей
У Харкові відбудеться інклюзивний концерт "Музика серця" за участі дітей з порушеннями зору
У Будапешті скасовано виступ російського музиканта
На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок
Українські оперні зірки виступили у Метрополітен-опері: серед гостей були Сара Джесіка Паркер і Метью Бродерік
У Києві відкрили виставку про Соломію Крушельницьку з голосом співачки через QR-код
Прем'єра "Фауста" у Львівській опері: легендарна історія в сучасному прочитанні
У Києві покажуть оперні хіти з Дніпра, Одеси та Львова: програма виступів у червні
В Італійському дворику філармонії відбудеться концерт симфонічної музики
Гастролі  «OPERA DNIPRO» у Києві
У Києві започатковують щотижневі концерти карильйонної музики
Хор "Гомін" вирушає у новий всеукраїнський тур
Червень в Львівському Органному: 59 подій для вашого літа
Розпочніть літо з музики, екскурсій та особливих подій у Музеї Соломії Крушельницької
«Катерина» - резонансна опера Олександра Родіна буде показана у Києві
У Києві покажуть концертну версію опери «Матері Херсона» Максима Коломійця на замовлення Метрополітен-опери та Польської національної опери
Червень у Національній опері України
Дайджест подій на червень в Національній філармонії України
150 років, як у Чернівцях розпочалося будівництво музичного палацу: як відзначатимуть
У Львівській філармонії розпочинається 45 міжнародний фестиваль «Віртуози» 2026: минуле, яке має майбутнє
Оголошено лавреатів ХХІ Конкурсу молодих акторів імені Івана Франка
У період з 23 по 31 травня в Києві проходитиме щорічний фестиваль сучасної класичної музики "Київські музичні прем’єри 2026"
У Чернівцях відбудеться обласне свято духової музики «Буковинська фанфара – 2026»
18 концертів і понад 6 мільйонів гривень для ЗСУ: хор "Гомін" завершив тур Північною Америкою
Перша вистава, яку театр представить у новому статусі
У Києві вперше презентують оперу "Матері Херсона" про викрадення росією українських дітей
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
100910_083.jpg