Львів'ян запрошують на Міжнародний фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2024 | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Львів'ян запрошують на Міжнародний фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2024
Львів'ян запрошують на Міжнародний фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2024
5 квітня 2024, п'ятниця
Поширити у Facebook

Зустрічайте найбільш джазову подію цієї весни! З 14 по 28 квітня у Львові відбудеться традиційний Міжнародний фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2024, який об’єднує музикантів та фанатів цього музичного стилю, повідомили організатори VINIL concert agency.

Впродовж семи днів, у Львівському Будинку Офіцерів з 14 по 28 квітня, кращі джазові виконавці України, а також іноземні гості даруватимуть виняткову музику та блискучу живу гру для усіх поціновувачів справжнього джазу!

Окрім того, вперше за шестирічну історію фестивалю, організаторами впроваджено систему єдиного квитка-абонемента на усі 7 концертів, вартість якого становить лише 900 грн!

Охочі піти на який окремий концерт в рамках фестивалю матимуть можливість купити вхідний квиток та обрати будь-яке вільне місце у глядацькому залі! Вартість вхідного квитка 350 грн. Тож купувати абонемент набагато вигідніше.

https://www.facebook.com/vinil.agency/posts/pfbid0CTYkrWuYJPhbqQP9odPztnugoKHdVLbcuw4cReNPnQKjPHAR6GDDHXQWsqDyx3zfl?__cft__[0]=AZWdKjvdBeaEAFehrisAsUJDgwNKYpi9wf8doCCwBqcdENUSrFTbixhMaVF1BQRIjQ3Yupmyq4XI8JUDxhWZrrnRAe4l2LCcRc2IB0d6kfM9ppeN2gyUTt9dP7PI7A5KlfVtqF2fSrpNizAcRtvnmRHKZyAdt5dfGjGEAqfF70u_BOH7sEo54dUsUU3EB9mMdww&__tn__=%2CO%2CP-R

«Його ритми завжди відбиваються в серцях людей, а мелодії – захоплюють! Джаз – це справжня магія, яка переносить у світ, де немає місця стресу та повсякденним турботам. 30 квітня усі джазомани світу відзначають Міжнародний день джазу.
Львів, як найбільш джазове місто України, традиційно приєднується до святкування цієї дати. Запрошуємо у світ джазу!», – запрошують організатори VINIL concert agency.

Програма:


1 день
14.04 (неділя) 19:00 – Відкриття фестивалю.
«І плине JAZZ».
Неперевершена Марія Стоколяс та великий естрадний оркестр Львівського фахового музичного коледжу ім. С. П. Людкевича «Lyudkevych Jazz Orchestra» відкриють фестиваль.

2 день
16.04 (вівторок) 19:00 – «O.N.E.» (Польща).
Перший у Польщі повністю жіночий інструментальний джазовий колектив. Акустичний квартет.

3 день
20.04 (субота) 19:00 – Ella Fitzgerald Tribute.
Перша Леді пісні. Королева джазу.
Мама скету та голосової імпровізації.
13-разова лауреатка «Греммі».
На пошану одній з найяскравіших співачок 20 століття. У концерті прозвучать хіти джазової класики з репертуару легендарної співачки Елли Фітцджеральд у виконанні кращих джазменів і джаз-леді Львова.

4 день
25.04 (четвер) 19:00 – Opera Avangard» & «Groove Syndicate».
Opera Avangard - це комʼюніті, яке обʼєднує різних музикантів на джемах та концертах, що з початку повномасштабного вторгнення організувало понад 7 благодійних подій.
Для вас прозвучить авторська програма від п'ятьох учасників колективу:
Андрій Кізім - саксофон
Ігор Владика - гітара
Максим Чмир - клавішні
Ростислав Дронь – бас-гітара
Данило Білоус – ударні

Groove Syndicate - це об’єднання музикантів з унікальним звучанням та сміливими ідеями. Кожен з представників колективу інтерпретує музику по своєму, залишаючи приємний спогад.
Учасники:
Петро Балог – саксофон
Юрій Присяжний – гітара
Богдан Лимар – клавіші
Мирослав Веретельник - бас-гітара
Тарас Майчик - ударні

5 день
26.04 (п’ятниця) 19:00 –JazzBand «Медікус».
Унікальний у своєму амплуа колектив, що є найстарішим в Україні нині чинний джаз-бенд. Під орудою Яреми Камінського & Со об’єднав у програмі найкращі стандарти у стилі диксиленд, які здатні занурити у фестивальну атмосферу кожного слухача.
І все це присмачене суто львівськими музичними прянощами.

6 День
27.04 (субота) 19:00 – «Усеїн Бекіров Project».
Маестро Бекіров, двічі номінант на Grammy без перебільшення видатний джазмен, аранжувальник, композитор в цей день збере плеяду кращих джазменів з усієї України. Концерт, що поза сумнівом вважатиметься візитівкою фестивалю.

7 день
28.04 (неділя) 19:00 – Закриття фестивалю.
Big Band ЛНМА імені М.В.Лисенка «Lviv Jazz Orchestra».
Як і пасує – останній день фестивалю має бути гучним, по-хорошому помпезним і розлогим. І хто, як не Lviv Jazz Orchestra, який у цьому році святкує своє 10-річчя має завершувати фестиваль. Кращі студенти ЛНМА ім. М.Лисенка, під худ. Керівництвом Сергія Рудея подарують глядачам ні з чим незрівнянні емоції від невмирущих шедеврів у популярному в Голлівуді 60-х стилі Swing.
Динамічно, мелодійно та яскраво! Як і належить!

Спеціальний гість: фіналіст Голосу країни - Давид Маскиса.

Захід проводиться за підтримки Управління Культури та Релігій Львівської Обласної Військової Адміністрації.


Квитки за посиланням: https://tickets.karabas.com/PublicApi/TicketWidgetSvg.aspx?__uid=ESZeTowuBRYPPLFmBK8yrA&event=2345022329&c=42DADA









Інші:

Британське музичне видання опублікувало інтерв`ю з органісткою з Рівного
Відбулася презентація видання "Кобзар" Тараса Шевченка композитора Владислава Заремби
Центр Кеннеді продовжує втрачати співробітників: директорка Національного симфонічного оркестру йде у відставку
Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера
Музиканти оркестру "Київ-Класик" виконають на Майдані концерт-нагадування про 4 роки великої війни
Кіровоградська обласна філармонія: мистецтво, що тримає тил
Ігоря Муравйова обрали генеральним директором Львівської національної філармонії
Симфонію Саратського в Органному залі запише Радіо Культура
У Галереї органного залу відкривається виставка про хор “Гомін”
Які прем'єри українські театри покажуть весною 2026
Березень під знаком Баха
130 років тому, 3 березня 1896 року на Катеринославщині народився знаменитий оперний співак Іван Сергійович Паторжинський
Камерний оркестр Бахмутського коледжу імені Івана Карабиця повернувся з міжнародного туру
Парламент пропонує запровадити День української музики
Новий сезон культурного проєкту Kyiv Art Sessions стартує з благодійного туру камерного хору "Київ" у Британії та Франції
Баяніст з Полтавщини перегнав в Україну вже 58 "швидких"
В Одесу везуть Травіату в постановці Раду Поклітару
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт
У столиці визначили кандидатів на здобуття Мистецької премії «Київ» у 2026 році
Березень у домі Соломії Крушельницької: програма подій та щоденні екскурсії
Конкурс на здобуття Премії імені А.Ф. Шекери у 2026 році
Дайджест подій на березень 2026 року в Національній філармонії України
Зустрічайте весну разом з Національною оперою України!
Відчути подих весни запрошує Львівський органний зал
Український диригент Роман Кофман помер за кілька місяців до свого 90-річчя
У Полтаві вшанують композитора, чию могилу вважали втраченою пів століття
У Львові презентували мистецький проєкт «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!»
Виставковий проєкт «Весна. Жіночі імена бойчукізму» в Українському Домі
Нова програма про монументалістів «Мистецтво, що проходимо повз» на Суспільне Культура
Український інститут оголошує 2026-й Роком Федора Якименка
Ноти перетворили на цифрові формули: вчені зрозуміли, як мозок запам’ятовує улюблену музику
Помер знаний волинянин та керівник оркестру «Кантабіле» Товій Рівець
Фестиваль "Українська весна" (European Festival: Ukrainian Spring) оголосив програму цьогорічних подій у Швеції
23 лютого день пам'яті Левка Колодуба
Ю.Вілкул: Попри війну Кривий Ріг продовжує модернізувати мистецькі школи та підтримувати юні таланти
Опера "Дон Жуан" в Національній опереті України як дзеркало суспільства
Мінкульт реорганізує театри і цирки у некомерційні товариства: коментують очільники театрів Франка і Заньковецької
«Parts» (Частинки)
Піаніст-віртуоз Артур Остапчук — представив Україну на ХХІ Форумі піаністів «Бещади без кордонів», що відбувся у польському місті Сянок
Культура, Солідарність, Стійкість: У Києві презентують чотири масштабні проєкти за підтримки Європейської Комісії
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
2.jpg