|  | 14 червня у Москві відкрився 14-й конкурс імені П. Чайковського 15 червня 2011, середа
 Поширити у Facebook
 
 
  Конкурс відкрився концертом лауреатів різних років - Володимира Співакова, Дениса Мацуєва та Альбіни Шагімуратової. 
 Вони виконали твори Чайковського, Шостаковича, Верді, Бізе, Гуно, Доніцетті і Масканьї.
 
 Цього року кількість поданих на конкурс заявок стала рекордною.
 
 Бажання взяти участь у заході виявили 583 музиканта з 47 країн світу. Відбір пройшли 122 виконавця з 29 країн.
 
 Конкурс триватиме до 2 липня. Церемонія нагородження переможців відбудеться 30 червня, а два останні дні конкурсу будуть присвячені гала-концертам лауреатів. Перший відбудеться у Великому залі консерваторії в Москві, другий - в Концертному залі Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі.
 
 Вперше за свою історію (захід було засновано в 1958 році) конкурс імені П. Чайковського пройде в двох містах. У зв'язку з реконструкцією Московської консерваторії, програма була розділена: конкурси піаністів і віолончелістів пройдуть в Москві, а скрипалі і вокалісти виступатимуть у Санкт-Петербурзі.
 
 Конкурс Чайковського входить до числа найпрестижніших в світі. Призовий фонд конкурсу в 2011 році складе 350 тисяч євро (перша премія - 20 тисяч євро). Конкурс проводиться раз на чотири роки.
 
 На церемонії відкриття у Великому залі Московської консерваторії був присутній прем'єр-міністр РФ Володимир Путін
 
 Конкурсанти з України:
 - фортепіано:
 Олександр Романовський
 - скрипка:
 Олексій Семененко
 - сольний спів:
 Вероніка Коваль
 Андрій Гонюков
 Віктор Коротич
 Вадим Черніговський
 
 Веб-сайт конкурсу ім. П. Чайковського
 
 
 Автор:  Редакція
 Виконавці: Віктор Коротич, Андрій Гонюков, Вероніка Коваль, Вадим Черніговський, Олександр Романовський, Олексій Семененко
 
 
 
 |