Кирило Карабиць став "Диригентом року" | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Кирило Карабиць став
Карабиць Кирило
Кирило Карабиць став "Диригентом року"
Головний диригент Борнмутського симфонічного оркестру Кирило Карабиць отримав престижну нагороду британського Королівського філармонічного товариства у номінації "Диригент року"
16 травня 2013, четвер
Поширити у Facebook

Кирило Карабиць. Фото з сайту: http://elle.ua/Нагорода Королівського товариства в музичній тусовці Великобританії вважається свого роду "Оскаром".

Тому отримати її для англійського українця - особлива честь.

Торік статуетку взяв італієць Клаудіо Аббадо, а в списку диригентів за всю історію премії фігурували такі імена як Іван Фішер і Валерій Гергієв.

Пристрасть до диригування в Карабиця розпочалася після зустрічі з викладачем.

«Віталій Романович Лисенко не академічно підійшов до навчання: розповідав історії про наших диригентів, про Сімеонова, про Турчака, і за що б я не брався, яким складним не був би твір, завжди підтримував: «Хочеш це? Давай! Звичайно, зможеш! »Це неймовірно мене окрилило, і до кінця школи я став одним з кращих учнів».

Після школи Кирило став стипендіатом відразу декількох американських коледжів, але вважав за краще залишитися в Києві, щоб вчитися у Романа Кофмана, і паралельно вступив до Віденського університету музики.

Під час навчання він отримав посаду асистента диригента Будапештського оркестру, потім були Страсбург, Париж і, нарешті, Борнмут - маленьке англійське місто, на березі Ла-Маншу, де зараз працює маестро.

З Борнмутським симфонічним оркестром в українського диригента контракт до 2016 року. «Сьогодні вранці займався періодом з 6 по 12 лютого 2014 року. Запрошує опера в Бельгії, а я не можу - зайнятий. Як мінімум на два роки вперед доводиться планувати ».

Постановкам Карабиця аплодують Великий театр, Оперний в Осло і британський фестиваль Глайндебурн, він приймає запрошення від симфонічного оркестру ВПС і філармонії у Роттердамі, а паралельно записує диски: Щедрін, Чайковський, Мусоргський, Шостакович ...

У найближчих планах - запис всіх симфоній Прокоф'єва. «Адже до дев'ятнадцяти років він прожив в Україні, багато з своїх ранніх творів написав тут, а про це практично ніхто не знає!» - розповів Карабиць.


Автор: Олександра Буринська
Диригенти: Кирило Карабиць
Джерело: elle.ua



Інші:

СЯЄВО — відкриття ювілейного 65-го циркового сезону Національного цирку України
У межах Українського АРТ ХАБу «Мистецька ФОРТЕЦЯ» відбувся благодійний концерт
У Театрі Франка відбудеться світова прем’єра вистави «Ґалісія»
Фінал літа у Львівській філармонії
Львівська філармонія відкриє концертний сезон за участі відомого чеського валторніста Радека Баборака
«Київська камерата» та Йорг Цвіккер на сцені Національної філармонії України…
Згадуємо Анатолія Авдієвського
Відійшла у вічність видатна піаністка Марія Крушельницька
XXVII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» відбудеться з 12 по 20 вересня під гаслом #театр_там_де_ми
У Харкові стартував дводенний фестиваль електронної музики
У Британії вимагають скасувати виступ Анни Нетребко в Королівській опері
“Реквієм за майбутнім”: звук і колір надії 
Містяни негативно сприйняли ребрендинг Дніпровського академічного театру опери та балету
Снаряд влучив у театр у Херсоні: пошкоджені фасад і вікна
У Рівному триває VIII Міжнародний фестиваль органної музики Musica Viva Organum
Небо Києва захищає оперний співак
“Білий букет”
Рок-опера «Патріот» відкриє 44-й сезон Київської опери
З'явиться двомовне видання лібрето Сергія Жадана "Вишиваний. Король України": кошти від продажу йтимуть на ЗСУ
Музична вистава «Розмова птахів» на Bouquet Kyiv Stage: мистецтво як шлях до миру і перемоги
Національна філармонія відкриває сезон із новим головним диригентом
“Енеїда”: музично-пластична вистава Театру Ветеранів, режисер - Ахтем Сеїтаблаєв
Екскурсія Софійським собором з музичним супроводом
Львівська національна опера розпочинає 126-й театральний сезон
Німецькі благодійники подарували театру опери та балету автобус
Національна опера відкриває 158-й театральний сезон
«Змушує плакати, навіть коли не розумію слів». Нідерландці співають українською, не знаючи її, а весь світ слухає
70 000 гривень для ветеранів: у Львові відбулося благодійне відкриття фестивалю «Дзеркало»
Теодор Кухар очолив Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України, як головний диригент
В Літературному музеї Одеси відбудеться концерт музики юних композиторів
Львівщина стане центром міжнародного піаністичного конкурсу: Україна представить масштабний мистецький проєкт світового рівня
Полтавська філармонія анонсує концерти на підтримку ЗСУ та вечори інструментальної музики
Українська громада вітає рішення національної опери "Естонія" розірвати співпрацю з митцем через зв'язки з росією
НМАУ у списку лідерів
«Bouquet Kyiv Stage-2025»
Львівська черниця стала лауреаткою міжнародного конкурсу композиторів
На зламах часу: Бетховен і Лятошинський
Світло звуку. 4 серпня - закриття фестивалю «Pizzicato e Cantabile»
Конкурс на здобуття премії імені В. С. Косенка у 2025 році
Принцеса Анна зустрілася з оркестром ВМС ЗСУ
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110307_530.jpg