Конкурс. Фестиваль |
|
|
Афіша
Фото
Відео
Аудіо
Контакти
|
Міжнародний культурно-мистецький фестиваль пам'яті Мирослава Скорика - Skoryk FEST
м. Київ, фестиваль
05/05/2025-05/07/2025
Загальні відомості
Умови участі
Спонсори та партнери
Програма
Історія
Публікації
МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА ЦІЛІ ФЕСТИВАЛЮ
- пропаганда і поширення творчості Мирослава Скорика;
- збереження традицій та подальший розвиток української культури; - створення творчої платформи для пошуку молодих талановитих науковців, виконавців, композиторів, їх підтримки та реалізації творчого потенціалу; - актуалізація сучасної української музичної культури як невід’ємної складової сучасного музичного простору.
Положення про фестиваль
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Положення регламентує порядок та умови проведення Міжнародного культурно мистецького фестивалю пам'яті Героя України, Лауреата Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, Академіка Мирослава Скорика (далі Фестиваль).
1.2. Засновники Фестивалю: Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського, Центр музичної україністики імені Героя України М. Скорика, Рада молодих вчених нмау ім. П.І.Чайковського.
1.3. На правах партнерів у Фестивалі можуть брати участь інші організації, установи та заклади освіти, зацікавлені особи, окремі юридичні особи, меценати, а також представники ЗМІ.
1.4. Терміни проведення Фестивалю: квітень-травень кожного року.
1.5. Місце проведення: Україна, м. Київ, НМАУ ім. П. І. Чайковського (вулиця Архітектора Городецького, 1–3/11, Київ, 02000).
1.6. З детальною інформацією про Фестиваль можна ознайомитись на офіційному сайті НМАУ – https://knmau.com.ua/
ІІ. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА ЦІЛІ ФЕСТИВАЛЮ
2.1. Мета Фестивалю:
- пропаганда і поширення творчості Мирослава Скорика;
- збереження традицій та подальший розвиток української культури; - створення творчої платформи для пошуку молодих талановитих науковців, виконавців, композиторів, їх підтримки та реалізації творчого потенціалу; - актуалізація сучасної української музичної культури як невід’ємної складової сучасного музичного простору.
2.2. Завдання Фестивалю:
- зміцнення інституту пам’яті НМАУ через вшанування імені Героя України, Лауреата Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, Академіка Мирослава Скорика; - залучення до участі в Фестивалі молодих науковців, музикантів з спеціалізованих музичних та мистецьких закладів, музичних коледжів та ліцеїв, вищих мистецьких навчальних закладів України та світу.
2.3. Цілі Фестивалю:
- популяризація надбань української культури у світовому мистецькому просторі; - ознайомлення з провідними тенденціями розвитку сучасної вітчизняної та закордонної наукової думки;
- зміцнення та розширення творчих зв’язків НМАУ зі спеціалізованими музичними та мистецькими закладами, музичними кледжами та ліцеями, вищими мистецькими навчальними закладами України та світу у сфері виконавським та науковим досвідом.
ІІІ. УМОВИ УЧАСТІ В ФЕСТИВАЛІ
3.1. До участі у Фестивалі студенти музичних коледжів та ліцеїв, студенти вищих мистецьких навчальних закладів ступенів «Бакалавра», «Магістра», асистенти, аспіранти, докторанти а також асистенти-стажисти, професійні творчі колективи.
3.2. В рамках проведення фестивалю проводяться Міжнародна наукова конференція, творчий вечір М. Скорика, конкурс молодих композиторів та ряд інших заходів, перелік яких може бути розширений виходячи з можливостей організаторів фестивалю.
3.3. Учасники Фестивалю зобов’язані до 1 березня березня надати відповідний пакет документів за електронною адресою: journals.nmau@gmail.com
ІV. СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ ФЕСТИВАЛЮ
До складу оргкомітету входять уповноважені особи з числа засновників та співорганізаторів фестивалю, які забезпечують його організацію, технічний супровід, функціонування, комунікацію зі ЗМІ, вирішення конфліктних питань.
V. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ
5.1. Учасники фестивалю у вказаний термін подають документи згідно з вимогами, які можуть змінюватися.
5.2. Документи, подані із запізненням або у неповному переліку, не розглядаються.
5.3. Розгляд будь яких питань щодо участі фестивалі можливий до кінцевої дати прийому документів.
VI. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
6.1. Порядок виступів учасників фестивалю на заходах визначається оргкомітетом.
6.2. Програма учасників конкурсу має відповідати вимогам даного положення:
6.3. Засновник залишає за собою право запису всіх заходів, які проходять в рамках фестивалю
[
|