Стали відомі імена українських митців, які стажуватимуться в Метрополітен-опера | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Стали відомі імена українських митців, які стажуватимуться в Метрополітен-опера
Стали відомі імена українських митців, які стажуватимуться в Метрополітен-опера
11 червня 2024, вівторок
Поширити у Facebook
Джерело: espreso.tv

Нью-Йоркська Метрополітен-опера ухвалила рішення на підставі отриманих заявок від претендентів і кваліфікації всіх стажистів та повідомила імена тих, хто стажуватиметься в театрі.

Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Цього року була відкрита програма стажування для молодих оперних фахівців для обміну досвідом та ознайомлення з принципами й методами роботи, які використовуються в одному з найбільших театрів США - Метрополітен-опера.

У Метрополітен-опера ухвалили остаточне рішення на основі отриманих заявок від претендентів та кваліфікації всіх стажистів та повідомили імена тих, хто стажуватиметься в театрі. 

Як повідомили в Держмистецтв, стажування проходитимуть четверо митців. Інтерни будуть направлені до одного з відділів Метрополітен-опера: Media & Presentations ("Медіа та презентації"), Marketing and Advertising ("Маркетинг і реклама"), Development: Guest Relations, Special Events and Development Services ("Розвиток: відносини з гостями, спеціальні заходи та послуги з розвитку") та Production ("Виробництво").

Можливість стажування отримали Андрій Кошман – Head of NGO NOVA OPERA" у відділ "Медіа та презентації"; Дарʼя Максимова – Pianist. Organist. Educator. Active promoter of academical art у "Маркетинг і реклама"; Тетяна Гнатюк – opera director у "Розвиток: відносини з гостями, спеціальні заходи та послуги з розвитку" та Лада Шиленко – opera director у "Виробництво".

Стажування триватиме з вересня по грудень 2024 року. Стажування передбачатиме участь чотирьох українських молодих професіоналів на початку кар’єри в постановчому процесі та управлінні театром разом з американськими колегами в Метрополітен-опера.
 



Джерело: espreso.tv



Інші:

Український диригент Роман Кофман помер за кілька місяців до свого 90-річчя
У Львові презентували мистецький проєкт «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!»
Виставковий проєкт «Весна. Жіночі імена бойчукізму» в Українському Домі
Нова програма про монументалістів «Мистецтво, що проходимо повз» на Суспільне Культура
Український інститут оголошує 2026-й Роком Федора Якименка
Ноти перетворили на цифрові формули: вчені зрозуміли, як мозок запам’ятовує улюблену музику
Помер знаний волинянин та керівник оркестру «Кантабіле» Товій Рівець
Фестиваль "Українська весна" (European Festival: Ukrainian Spring) оголосив програму цьогорічних подій у Швеції
23 лютого день пам'яті Левка Колодуба
Ю.Вілкул: Попри війну Кривий Ріг продовжує модернізувати мистецькі школи та підтримувати юні таланти
Опера "Дон Жуан" в Національній опереті України як дзеркало суспільства
Мінкульт реорганізує театри і цирки у некомерційні товариства: коментують очільники театрів Франка і Заньковецької
«Parts» (Частинки)
Піаніст-віртуоз Артур Остапчук — представив Україну на ХХІ Форумі піаністів «Бещади без кордонів», що відбувся у польському місті Сянок
Культура, Солідарність, Стійкість: У Києві презентують чотири масштабні проєкти за підтримки Європейської Комісії
Благодійний концерт для ЗСУ - Коаліція Ветеранських та Волонтерських Сил
«Khmelnytskyi Classic Fest-2026»
Мінкульт перетворив театри імені Франка та Заньковецької на державні некомерційні товариства
Дві гучні прем'єри: Дніпровська опера запрошує на Viva Venezia та Gala Ballet
У Тернополі відбудеться концерт національного благодійного проєкту "Ода стійкості"
Названо кандидатів на здобуття премії імені Миколи Лисенка 2026 року
У Національній філармонії відбудеться перший авторський концерт Максима Коломійця
На 76-му Берлінському міжнародному кінофестивалі відбулася світова прем’єра фільму «Сліди»
ГОЛОСИ З НЕБЕС | Концерт пам’яті
Третій фестиваль української камералістики відбудеться в Німеччині
Ювілейний концерт ансамблю «Калина» у Києві: 45 років української пісні, танцю і традиції
Представляємо імена лавреатів Премії імені Л.М. Ревуцького у 2026 році
Концерт Київської камери у Страсбурзі на дату річниці війни в Україні
Відійшла у засвіти народна артистка України та оперна співачка Людмила Юрченко
Хор "Гомін" поїде в тур США і Канадою з ретро-програмою та благодійними концертами — міста і дати
Перелік претендентів на здобуття премії імені М. В. Лисенка у 2026 році
Маємо честь привітати із ювілейною річницею видатного музиканта Бориса Блоха
Нове творче прочитання опери-хвилинки «Ноктюрн»
Жителів Києва запрошують зігрітися класичною музикою
Благодійний концерт у Фінляндії на підтримку України
Музика, що стала вічністю: пішов із життя видатний диригент Володимир Співак
Як Органний зал став найромантичнішим місцем у Львові
Обрано лавреата Премії імені Б.М. Лятошинського у 2026 році
«Бебі-бум»
«Надія після відчаю…»
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
1.jpg