Концерт “Я – віртуоз” наживо в ефірі Українського радіо та UA: КУЛЬТУРА | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Концерт “Я – віртуоз” наживо в ефірі Українського радіо та UA: КУЛЬТУРА
Матушенко Ольга
Табуліна Ольга
Великий дитячий хор Національної радіокомпанії України
Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України
Шейко Володимир
Скорик Мирослав Михайлович
Концерт “Я – віртуоз” наживо в ефірі Українського радіо та UA: КУЛЬТУРА
11 жовтня 2018, четвер
Поширити у Facebook
Джерело: Вінтера

У Будинку звукозапису 12 жовтня відбудеться виступ музикантів, які, попри юний вік, встигли підкорити світ своїм талантом. Молоді віртуози, лауреати міжнародних конкурсів, вийдуть на сцену одного з найкращих концертних майданчиків Києва, щоб здивувати публіку творами Генделя, Баха, Моцарта, Сен-Санса, Рахманінова, Скорика, Вівальді. Виступ відбудеться у супроводі Симфонічного оркестру UA: Українське радіо під керівництвом Народного артиста України Володимира Шейка.

Перший і третій канали Українського радіо та радіо Культура транслюватимуть концерт наживо. Початок о 19:15. Ведуча – Галина Бабій, знайома слухачам Українського радіо та радіо Промінь за програмами “РадіоДень”, “Династії” та іншими.

“Музичне мистецтво України та система музичної освіти є одними з найкращих, висококонкурентних на світовому ринку – це гордість нашої нації. Концертом “Я – віртуоз” започатковується новий національний проект, як за змістом, так і за форматом. Він має на меті представити українській і світовій спільноті юну мистецьку генерацію – наш безцінний скарб. Велика кількість талановитих і професійно підготовлених дітей доводить високий рівень інтелектуального розвитку нації, її потужний генетичний потенціал. Цей показник визначає можливості подальшого розвитку української держави, її місце і перспективи у цивілізованому світі, це наш значний внесок у скарбницю культурних надбань людства”, – зазначив керівник творчого об’єднання художніх колективів “Музика” Українського радіо Володимир Шейко.

У концерті візьмуть участь Великий дитячий хор Українського радіо, Хор хлопчиків національної музичної академії імені Петра Чайковського, Камерний дівочий хор київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Миколи Лисенка, а також солісти Національної філармонії України: Валентина Матюшенко (сопрано), Ольга Табуліна (мецо-сопрано), Олександр Чувпило (тенор), Олександр Харламов (бас). Вік музикантів – від 8 до 15 років.

“Юні українці, які 12 жовтня вийдуть на сцену найкращої акустичної зали України – Великої концертної студії Будинку звукозапису Українського радіо, – вже неодноразово перемагали на престижних міжнародних конкурсах, представили мистецтво нашої країни на найвідоміших концертних майданчиках. Поряд із провідними артистами вони формують сучасний мистецький образ України у світі, її творче майбутнє. На концерті “Я – віртуоз” пролунають твори великих класиків та сучасних українських композиторів у виконанні юних обдарованих музикантів. Молоді таланти з усіх куточків України виходитимуть на сцену Будинку звукозапису впродовж всього концертного сезону”, – розповів генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Співпраця між Українським радіо, телеканалом UA: КУЛЬТУРА та Будинком звукозапису відбувається не вперше: у вересні глядачі мали можливість долучитися до презентації альбому “Літографії” Юрія Андруховича й польського гурту Karbido, а також до творів американського класика Джорджа Гершвіна наживо.

Восени заплановано ще кілька спільних проектів, які доводять, що конвергенція медіа в Україні можлива і потрібна. Також важливість подібної співпраці полягає у залученні широких верств населення до значущих культурних подій і популяризації Будинку звукозапису, як унікального концертного майданчика, що є частиною суспільного мовника.


Колектив: Великий дитячий хор Національної радіокомпанії України, Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України
Виконавець (артист): Ольга Матушенко, Ольга Табуліна
Диригент: Володимир Шейко
Композитор:Мирослав Скорик
Концертна організація: Національна радіокомпанія України
Концертний зал: Велика концертна студія Будинку звукозапису НРКУ
Джерело: Вінтера



Інші:

У Дніпрі через блекаут відміняються вистави у театрах
В Одеській опері відбудеться прем'єра балету "Натхненні. Art inspired"
Посольство України в Італії закликало скасувати виступ російської балерини Світлани Захарової у Флоренції
Розпочався прийом заявок на здобуття мистецької премії «Київ»
Помер Ігор Бражков
Січень у Національному будинку музики: пам'ять героїв, історичні реконструкції, органні твори
Премія Ревуцького оголосила номінантів
«Ріголетто» присвятять співаку Володимиру Тарасову
Вітаємо Оксану Линів з днем народження!
Полтавська обласна філармонія - афіша, січень 2026 року
У Японії тривають зимові гастролі митців Національної опери України
Одеська опера завершує Різдвяну коляду
Колекціонер і дослідник історії "Щедрика" заявив про масове поширення помилкових портретів Леонтовича
Музи не мовчать в Одеській опері
Січневі події у Національній філармонії України
Віктор Гуцал – іменинник!
Афіша на січень - Запорізька філармонія
Міжнародний конкурс диригентів імені Андрія Кушніренка вже втретє став майданчиком зустрічі знаних митців і талановитої молоді з різних країн світу
Деколонізація культури: Мінкульт перейменував Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського
Як звучить січень: святкова музика й улюблені бестселери Львівського органного залу
Події січня у Музеях Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича
Музична подія початку року
Приміщення філармонії у Кропивницькому продовжують відновлювати після обстрілу росіян влітку
Хор з Тернополя виступив в італійському парламенті
Українські режисерки та продюсерки працюють над фільмом про солідарність жінок у боротьбі з сексуальними злочинами російських військових
«Музика Різдва»
Різдвяний концерт Національного хору Верьовки у Києві відкриє святковий тур містами України
Український хор заспівав “Щедрик” у різдвяному зверненні короля Чарльза III
У головному театрі Запорізької області підготували новорічно-різдвяну прем'єру для дітей
У Лондоні відбувся благодійний концерт українського хору «Songs for Ukraine»
Презентували літературний альманах про Херсонщину
Зірка Британського балету виступить у Харкові
У Києві представлять оперу "Аманданте", яка досліджує пристрасть та кохання
«Моя Одіссея із Києва до Києва»: у столиці відкрили виставку про Сержа Лифаря
До Львова з концертом їдуть 75 артистів Волинського народного хору
Дайджест балетних та оперних дебютів
Етно-мюзикл «Крізь століття» знову на сцені!
Nova Opera презентує проєкт “ЛІНІЇ”
Шевченківська премія 2026: які твори допущені до другого туру конкурсу  
Вальсовий тур до Відня. Штраус у «валізі»…
      © 2008-2026 Music-review Ukraine