Новенький автобус отримав колектив академічного камерного оркестру "Кантабіле" Волинської обласної філармонії | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Новенький автобус отримав колектив академічного камерного оркестру
Академічний камерний оркестр
Новенький автобус отримав колектив академічного камерного оркестру "Кантабіле" Волинської обласної філармонії
24 липня 2014, четвер
Поширити у Facebook
Джерело: www.volynnews.comon

Новенький автобус отримав колектив академічного камерного оркестру "Кантабіле" Волинської філармонії від облдержадміністрації. В ОДА кажуть, що довелося «затягнути паски», адже втратили б 100 тисяч гривень, які першим траншем заплатили заводу-виробнику.

Вручали ключі та документи на автобус «ЗАЗ» для Волинської обласної філармонії сьогодні, 24-го липня.

Фото з сайту: http://www.volynnews.com

За роки незалежності України філармонія вперше отримала новий автобус. Раніше волинські митці їздили у відрядження стареньким автобусом 1957-го року випуску. За 20 літ цей старенький «ЛАЗ» об’їздив усю Волинь і не тільки, адже були наші артисти з концертами s в інших областях України, і в Росії.

Новий автобус вартував 800 тисяч гривень, перший транш – 100 тисяч гривень - заплатили торік.

«Нам із заводу сказали, якщо ми до кінця липня не заплатимо інші гроші, то вони розірвуть з нами контракт. Тому довелося "затягнути паски" й знайти ще 700 тисяч гривень, аби не втратити те, що давали», - розповів голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

У Волинській обласній філармонії діє 6 колективів. Впродовж року вони мають 350 відряджень, зо півсотні - за межами області, але більшість - на Волині.

«Ми надзвичайно раді такому подарунку, адже тепер зможемо нормально доїжджати в міста і села Волині, можливо, як буде змога, то поїдемо і до наших воїнів на Схід, аби високою музикою підтримати їх», - розповідає директор Волинської обласної філармонії Сергій Єфіменко.

Він додав, що, взявши зараз автобус, вдалося й зекономити. Мовляв, зараз його ціна - більше мільйона гривень. На додачу отримали кондиціонер, хоча за нього не платили, бо раніше замовляли економ-варіант, а з нового року завод випускає уже всі авто з поліпшеним комфортом.

Як говорить директор філармонії, цей автобус відповідає європейським стандартам, і через три роки, згідно з процедурою, можна буде оформити документи, аби виїжджати за кордон.


Колектив: Академічний камерний оркестр "Кантабіле" Волинської обласної філармонії
Джерело: www.volynnews.comon



Інші:

У Львові 21 червня відбудеться "Свято музики", організатори планують зібрати кошти на дрони для ЗСУ
Національний стенд на Classical:NEXT 2026
Наталія Мацак залишила Нацоперу після скандалу з "Лебединим озером"
День памʼяті Євгена Лисика
Мінкульт проведе вибори ректора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка у 2026 році
«Вільна Сцена» — маніфест нового покоління незалежного мистецтва
Згадуємо Алемдара Караманова
Світло і радість у музиці Іспанії та Латинської Америки
Бути жіночною під час війни – це мистецтво: історії херсонок
Травень в Національній філармонії України
“Гомін Центр” Львівського органного залу кличе в травні на концерти, лекції та музичні заняття
Травневі події у Національній опері України
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
24 квітня підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького
Травень у Львівському органному залі: 65 подій, іноземні зірки та хор “Гомін”
У Львівській національній опері розпочалися репетиції нової постановки театру – опери «Фауст» французького композитора Шарля Гуно
Травень у «Харків Опера»
У Харкові ввечері 24 квітня в одному з безпечних просторів міста відкрився KharkivMusicFest-2026.
З 22 по 24 травня 2026 року в Гарлемі (Нідерланди) відбудеться фестиваль сучасної української культури PROMIN’ 
Львівський органний зал запрошує на події до Дня міста Львова
Київська міська рада присвоїла ім’я відомого українського композитора Левка Колодуба дитячій музичній школі №8
Х Міжнародний фестиваль «Династія». Горовиць…
VI Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони»
Маріупольський драматичний театр підписав меморандум про співпрацю з Одеською кіностудією
Нобухіро Терада -ювіляр!
Презентація проєкту «Крилате мистецтво»: об’єднуємось задля перемоги
«Незрівнянна»
Скарби архітектури: Закарпатська філармонія відкриває свої двері для відвідувачів
Фестиваль, що залишається з містом: у Харкові стартує KharkivMusicFest
Національна оперета готує сюрприз для глядачів
«Pro et Contra. Сцена нової музики»
Виставка «Чорнобиль. Обʼєкт укриття» в Українському Домі
Хор “Гомін” вирушає у свій перший тур Північною Америкою
Світла пам’ять: пішла з життя легенда української хорової школи Галина Горбатенко
Фільм Суспільного про Лифаря презентували у Швеції: які перші враження іноземних глядачів
Великдень на старій листівці: у Музеї Соломії Крушельницької відкрили онлайн-колекцію великодніх поштівок початку ХХ століття
«GAIA-24» увійшла в список найкращих музичних вистав світу
Король та Королева Швеції відвідали концерт музикантів Львівської національної філармонії
Львівський органний зал кличе на Тиждень музичної терапії
У Стокгольмі стартувала "Українська весна": на відкриття прийшли король і королева Швеції  
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
75.JPG