Марко ТОПЧІЙ зіграє на закритті міжнародного гітарного фестивалю “Київ - 2015” | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Марко ТОПЧІЙ зіграє на закритті міжнародного гітарного фестивалю “Київ - 2015”
Топчій Марко
Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України
Палкін Ігор
Остапенко Андрій
Марко ТОПЧІЙ зіграє на закритті міжнародного гітарного фестивалю “Київ - 2015”
Компанію одному з найвідоміших українських гітаристів у світі складуть музиканти з України, Угорщини, Іспанії та Італії
5 грудня 2015, субота
Поширити у Facebook

Завтра у колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України відбудеться офіційне закриття цьогорічного Міжнародного фестивалю гітарної музики «Київ-2015».

Міжнародний фестиваль гітарної музики "Київ"

Урочисте завершення музичного форуму на головній сцені класичної музики в Україні носить назву “КОНЦЕРТИ ДЛЯ ГІТАРИ З ОРКЕСТРОМ” – знакова подія для всіх шанувальників гітари.

В рамках святкової події прозвучить світова прем’єра Концерту № 1 для гітари з оркестром українського композитора Андрія Івченка, який виконає ініціатор створення фестивалю соліст Національної філармїні України заслужений артист України Андрій ОСТАПЕНКО

А у виконанні відомих українських та іноземних гостей фестивалю прозвучать найвідоміші концерти світового гітарного репертуару у супроводі симфонічного оркестру:

– “Фантазію для джентльмена” для гітари з оркестром Хоакіно Родріго виконає українець Сергій ПЕТРЕНКО

– Концерт «Аранхуес» Хоакіно Родріго з неперевершеною Другою частиною для гітари з оркестром виконає Мігель ТРАПАГА з Іспанії

– Концерт для гітари з оркестром Маріо Кастельнуово-Тедеско виконає угорець АНДРАШ ЧАКІ

– Цикл концертів «Пори року в Буенос -Айресі» Короля танго Астора П’яццолли виконається в дуеті Джампаоло БАНДІНІ (гітара) та Чезаре К’ЯК’ЯРЕТТА (бандонеон)

А всесвітньо відомий український гітарист володар більш як 60-ти премій та нагород на міжнародних конкурсах 24-річний Марко ТОПЧІЙ виконає Концерт № 1 для гітари з оркестром Ейтора Віла-Лобоса. Згадаймо, що лише цього року на міжнародному конкурсі гітаристів Gredos San Diego в іспанській столиці Мадриді він посів перше місце. Для Марка це вже 25-а, ювілейна, перемога.

Підтримку музикантам створить Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою диригента – Ігоря Палкіна

Концерт відбувається за підтримки Посольства Королівства Іспанія в Україні,Посольства Угорщини в Україні,Італійського інституту культури в Україні,Австрійського культурного форуму

Вартість квитків - 30-200 грн. , які можна придбати у касі філармонії та онлайн на сайті філармонії.


Колектив: Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України
Виконавець (артист): Марко Топчій
Диригент: Ігор Палкін
Діяч мистецтв: Андрій Остапенко
Концертна організація: Національна філармонія України
Концертний зал: Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль гітарної музики "Київ"



Інші:

Два Українські фільми номіновані на IDA Awards – премію Міжнародної асоціації документального кіно (США)
Хор “Гомін” та TEATR.org.ua зібрав близько 10 мільйонів гривень на ЗСУ у європейському турі
Українська "Дюймовонька" підкорила Грецію
Короткометражний ігровий фільм режисера Миколи Засєєва «Пасхальний день» відібраний до міжнародного конкурсу найбільшого в світі фестивалю короткого метру в Клермон-Феррані у Франції
6 грудня виповнюється 122 роки від дня народження Миколи Колесси
«Щедрик» як світовий символ Різдва: в Музеї історії міста Києва відкрили нову виставку
Старт всеукраїнської акції «Коляда для Захисника та Захисниці» 2025–2026
Феєричне завершення пʼятої едиції КОНКУРСУ МОЛОДИХ ВОКАЛІСТІВ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА
Хор "Гомін" виконає стародавні партеси в Києво-Печерській лаврі
Виставковий проєкт «Хліб» в Українському Домі
Держмистецтв оголосило конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка у 2026 році
Побачити себе та інших по-новому
Улюблені саундтреки оживають на сцені!
Зірковий дебют Юлії Алексєєвої в опері "Floria Tosca" Джакомо Пуччіні
Різдвяна ораторія та українські колядки
«Що мені розповідали ангели…»
Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака. Закриття
Фестиваль-премія "ГРА-2025"- названо переможців
Грудень у Харківській національній опері
У Львівській філармонії відкрили V Конкурс імені Василя Сліпака
Національна філармонія України та Сумська обласна філармонія підписали угоду про партнерство
«Усна історія для спадщини танцю»
Книжка про особливу будівлю у Львові
КОНЦЕРТ-ПРИСВЯТА: МУЗИКА ФЕРРЕР ФЕРРАНА ТА ПОЕЗІЯ ПАВЛА ВИШЕБАБИ
Тут живе Різдво: понад 30 подій у святковому сезоні Органного залу
Грудень натхнення в Музеї Соломії Крушельницької
Найказковіший місяць у Національній опері – грудень!
Одеський Національний академічний театр опери та балету
В Україні запустили boychukists.com — першу платформу про бойчукізм.
Вийшов документальний фільм «Кірт» про українського військового Кирила Беркаля
В Україні створили музичний проєкт, присвячений авторам «Розстріляного відродження»
«Мистецька Фортеця»
Сучасні композитори створили музику, присвячену українському індустріальному Сходу
Балет «Мавка» Вікторії Польової – нова прем’єра Львівської національної опери у постановці творців «Тіней забутих предків»
Stabat Mater - особливий твір Олександра Родіна
Виставковий проєкт «Хліб» в Українському Домі
Музика моря, відваги, заліза та бетону
Ректорка Харківського університету мистецтв увійшла до наглядової ради Українського культурного фонду
У Відні розпочався Європейський тиждень сучасної опери
«Пісня на добро»
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
709.jpg