Висока фортепіанна класика в осінньому Львові | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Висока фортепіанна класика в осінньому Львові
Лиман  Віталій
Висока фортепіанна класика в осінньому Львові
19 жовтня 2015, понеділок
Поширити у Facebook

Львівська обласна філармонія запрошує всіх шанувальників музичного мистецтва на сольний речиталь молодого піаніста Віталія Лимана, який відбудеться у середу 28 жовтня у Концертній залі імені С. Людкевича.

Віталій Лиман


Віталій Лиман – представник нової ґенерації українських фортепіанних виконавців. Випускник Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, нині він є активним учасником мистецького життя України. Все нові й нові програми В. Лимана з’являються на афішах концертних залів Києва, Одеси, Чернігова, Вінниці та ін.Без участі піаніста не обходяться такі широковідомі фестивалі сучасної української музики, як «Київ-Мюзик Фест» та «Музика молодих». Закордонні слухачі вже неодноразово мали змогу познайомитися з творчістю пана Лимана, яка здобула найвищі оцінки на престижних міжнародних конкурсах у Чехії, Італії та Австрії.

У своїй творчості Віталій Лиман є продовжувачем високих національних виконавських традицій, основою яких є безмежно шанобливе й уважне ставлення до світової музичної класики. Ось і цього разу програма концерту складатиметься зі знакових творів, що незмінно входять до «золотої колекції» кожного шанувальника академічного мистецтва.

Львів’яни, які осіннім вечором завітають до міської філармонії, матимуть змогу насолодитися кришталево-чистими, піднесеними звуками клавірної Партити №4 ре-мажор Й.С. Баха та зануритися в таємничі музично-імпресіоністичні глибини шести Прелюдій К. Дебюссі (перший зошит).

Справжньою кульмінацією концерту стануть легендарні 24 прелюдії Ф. Шопена – сповідь людської душі, втілена у вишуканих фортепіанних мініатюрах. У цих творах три великі музичні епохи – бароко, романтизм та модерн, – символічно поєднаються у концерті Віталія Лимана.


Автор: Ірина Богданова
Виконавці: Лиман
Концертна організація: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська філармонія



Інші:

5-7 травня в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського відбудеться третій Skoryk FEST
У Київській опері покажуть унікальний балет, де танець створює музику
Оголошено імена переможців конкурсу “Стежками Каменяра”
Львівська національна опера презентує нову виставу-трейлер для сімейного перегляду — «Гра в оперу»
Травень емоцій у Львівському органному залі
Травнева афіша Національної опери України
Травень у Національній філармонії
29 квітня у світі відзначається Міжнародний день танцю
Музика, яка надихає. Звук, що дихає життям
44-й фестиваль "Віртуози": класика, прем’єри та магія живого виконання
Вокальний травень у Львівському органному залі та Музею Соломії Крушельницької
Зіркові прем'єри та зіркові колаборації «Київської камерати» у травні
План-календар фестивалю "Київські музичні прем’єри-2025"
На 5 Фестивалі сучасної драми представлять 9 нових п’єс
Фестивалю «Київські музичні прем’єри-2025» - бути!
Маестро Хобарт Ерл запрошує на перший весняний концерт
Композитор Олександр Родін відкриє виставку своїх картин в Оперному театрі
KharkivMusicFest-2025 відкривається концертами надії: "Коди відродження" звучатимуть у Харкові
Молоді піаністи з усієї України змагалися у Львові за звання кращих
Запрошуємо провести останні вихідні квітня разом із Національною філармонією України!
«ТГШ. Подорожу часі». Світова прем’єра опери-кабаре
Мистецтво гри з оркестром
У Львові відбудеться найбільша джазова подія весни — фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2025
21 квітня день пам'яті Зої Гайдай (1902-1965 рр.)
Великдень у Львівському органному залі — музика світла, затишку й віри в найкраще
Музика Великодня лунатиме в Одеській опері
20 квітня у Національній опері виступить знаменитий баритон Віталій Білий
75 років потому: Світова прем'єра Фортепіанного концерту Вериківського відбудеться в Органному залі
VIVA, PUCCINI! BRAVO, PUCCINI!
Внаслідок ракетного удару Росії по Сумах загинула артистка оркестру театру ім. М. Щепкіна і викладачка Олена Когут
Вечір балетів від митців «Київ Модерн-балету»
У Львівському органному залі відбудеться вечір литовської музики 11 квітня виступить Камерний оркестр Святого Христофора з Литви
Львівська національна опера представить премʼєру балету "Соляріс" Олександра Родіна за відомим романом Станіслава Лема
Закарпатська обласна філармонія запрошує на вечір музики видатного чеського композитора епохи романтизму Антоніна Дворжака
Тиждень музичної терапії у Львівському органному залі
Ростислав Карандєєв став новим керманичем «Дніпро Опера»
Благодійний концерт «НАДІЯ МИРУ»
Згадаємо Ярослава Верховинця
«Кращі мюзикли»
«Золотий обруч» повертається на сцену
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
220.jpg