Український співак здобув перемогу на міжнародному оперному конкурсі «Armel» в Угорщині | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Український співак здобув перемогу на міжнародному оперному конкурсі «Armel» в Угорщині
Сліпак Василь
Український співак здобув перемогу на міжнародному оперному конкурсі «Armel» в Угорщині
Василь Сліпак здобув Гран-Прі за найкраще виконання чоловічої ролі на IV Міжнародному оперному конкурсі-фестивалі «Armel»
23 жовтня 2011, неділя
Поширити у Facebook
Джерело: Укрінформ

Співак Василь СліпакМіжнародне журі конкурсу-фестивалю визнало українського баритон-баса Василя Сліпака найкращим солістом за виконання головної ролі у виставі Віктора Ульманна «Атлантіс».

Постановка відбулася у виконанні Краківської опери, яка, у свою чергу, отримала Гран-Прі конкурсу-фестивалю за найкращу оперну продукцію.

Василь Сліпак закінчив Львівську консерваторію у 1997 році. Після закінчення ВУЗу він був запрошений до Паризької опери, і сьогодні продовжує свою сольну кар'єру у Європі.

Вихованець Львівської хорової капели "Дударик" Василь Сліпак пройшов до фіналу в результаті двоетапного конкурсу, що проходив у Будапешті, Лос-Анжелесі, Нью-Йорку та Парижі.

З переможців першого туру далі формувалися колективи для майбутніх конкурсних вистав.

У другому турі в Сегеді фіналістів обирали режисери-постановники та диригенти. Спочатку кожен із конкурсантів мав виконати одну із улюблених арій, після чого режисери-постановники та диригенти у "власній студії" працювали з тими учасниками конкурсу, яких музичне журі першого туру рекомендувало на виконання головної ролі у тій чи іншій опері. Фіналістами, окрім українця, стали двоє учасників з Угорщини, двоє з Франції, по одному - із Португалії, Сербії та Домініканської Республіки.

Гран-Прі конкурсу-фестивалю за найкраще виконання жіночої ролі отримала молода португальська співачка (колоратурне сопрано) Ракель Камарінья (Raquel Camarinha).

Довідка:
Міжнародний оперний конкурс-фестиваль Armel - єдиний огляд молодих оперних співаків, під час якого, крім майстерності співу, оцінюються також акторські та сценічні здібності.

Протягом чотирьох років в оперному музичному змаганні у Сегеді взяли участь більше тисячі співаків із 52 країн світу. Переможці конкурсу-фестивалю отримують винагороду у розмірі 10 тис. євро.


Автор: Степан Ваш
Виконавець (артист): Василь Сліпак
Джерело: Укрінформ



Інші:

Нове творче прочитання опери-хвилинки «Ноктюрн»
Жителів Києва запрошують зігрітися класичною музикою
Благодійний концерт у Фінляндії на підтримку України
Музика, що стала вічністю: пішов із життя видатний диригент Володимир Співак
Як Органний зал став найромантичнішим місцем у Львові
Обрано лавреата Премії імені Б.М. Лятошинського у 2026 році
«Бебі-бум»
«Надія після відчаю…»
Одеській національній опері – 216!
Романтичний вікенд у Музеї Соломії Крушельницької
Наші в Лондоні!
Арт-проєкт «Серця України»
Орган під зорями "Теорія Великого Баха"
Музична дипломатія
Гастролі «ОПЕРА ДНІПРО» у Великій Британії розпочалися яскраво й по-справжньому тріумфально!
Ювілей інтернет-сторінки Mozartiana Galicia
Національний рейтинг Укрінформу «Інфобум-класична музика 2025» оголосив переможців
Хор "Гомін" Львівського органного залу визнано найкращим хором України 2025 року, а його керівник Вадим Яценко – найкращим хоровим дириґентом року
«Танець життя»
Посольство у Франції обурене запланованими виступами низки російських артистів в Парижі
Українські культурні проєкти вперше здобули SABRE Awards: нагороду називають "PR-Оскаром"
RED SYMPHON – Концерт британської музики на підтримку Red Wear Day
Відбулась урочиста прем’єра документального фільму «Королеви радості».
Резонансну виставу "Я бачу, вас цікавить пітьма" покажуть у Києві, а потім по містам України
1 лютого день пам'яті Всеволода Задерацького - одного з найвидатніших українських композиторів, піаніста, педагога, письменника (1891-1953)
Яким буде лютий у Музеї Соломії Крушельницької?
Чим здивує меломанів лютий в Національній філармонії України
Колектив «Опера ДНІПРО» вирушив у гастрольний тур до Великої Британії
У «Харків Опера» стартував новий балетний проєкт: музика, що оживає зсередини
Романтика, симфонічні премʼєри та велична класика: лютий у Львівському органному залі
Стартувала восьма театральна «ГРА»
Лютнева афіша Національної опери України
Хор “Гомін” та ТЕАТР ОРГ передали 25 автівок ЗСУ
Тромбони легендарного Мюллера
«Марія де Буенос-Айрес» - фатальна жінка
Богдана Півненко свій день народження відсвяткує на сцені
Після звернення Посольства України Маннгаймська філармонія скасувала концерт Вадима Репіна
В Національній опереті готуються до новинки – «З життя комах»
Прем’єрні покази моцартівського «Реквієму» у постановці Є. Лавренчука
Тривають гастролі Одеської національної опери в Іспанії
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110816_053.jpg