Мистецтво в деталях: відкриття виставки «Унікальна скульптура» від українського Класичного ювелірного Дому «Лобортас» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Мистецтво в деталях: відкриття виставки «Унікальна  скульптура» від українського Класичного ювелірного Дому  «Лобортас»
Мистецтво в деталях: відкриття виставки «Унікальна скульптура» від українського Класичного ювелірного Дому «Лобортас»
10 грудня 2024, вівторок
Поширити у Facebook

З 10 грудня 2024 року по 10 січня 2025 року львів’яни та гості міста Лева отримають рідкісну можливість відвідати виставку «Унікальна скульптура» від українського Класичного ювелірного Дому «Лобортас».

Вперше за 33 роки існування бренду, Дім «Лобортас» проведе відкритий показ колекції ювелірної скульптури для широкої аудиторії Львова. Ексклюзивні, дорогоцінні скульптурні роботи буде розміщено в одній з найбільш вишуканих локацій міста — Дзеркальній залі Львівської Національної Опери. Мистецька подія відбудеться за підтримки Львівської міської Ради та Львівської обласної державної адміністрації.

Напередодні Різдвяних свят, Класичний ювелірний Дім «Лобортас» в партнерстві з Львівською національною оперою пропонує додати у своє життя трішечки дива, відвідавши дивовижну експозицію особливих витворів сучасного українського декоративно прикладного мистецтва.

Дім «Лобортас», що є блискучим прикладом ювелірного мистецтва ХХI століття протягом останніх десятиліть провадить активну виставкову, представницьку та просвітницьку діяльність в Україні та світі, популяризуючи високе ювелірне мистецтво і національно-культурну спадщину нашої країни. Ювелірний бренд «Лобортас» спеціалізується на створенні унікальних предметів мистецтва, що мають високе історичне та соціокультурне значення. Витвори ювелірного мистецтва Дому «Лобортас» експонуються у всесвітньо відомих музеях та входять до приватних колекцій світових політичних лідерів, селебрітіз, та представників духовенства.

Власниками арт-об‘єктів від «Лобортас» є Дональд Трамп, Анджей Дуда, Пан Гі Мун, Майкл Блумберг, Його Святість Далай-Лама XIV, Папа Римський Франциск, Митрополит Єпіфаній, принц Майкл Кентський та інші всесвітньо відомі особистості.

Дім «Лобортас» є засновником нового ювелірного напрямку в Книзі рекордів Гіннеса та володарем рекорду Гіннеса у номінації «Перстень з найбільшою кількістю діамантів» – «Царівна Лебідь» з 2525 діамантами. Цей Діамантовий світовий рекорд став резонансною та значущою подією, яку було відзначено у престижних міжнародних виданнях. Британська преса пов'язала його зшляхетні скульптурні композиції, мала та камнерізна пластика і мініатюрна ювелірна скульптура. Основні тематики представлених робіт: національно-патріо Діамантовим ювілеєм Королеви Єлизавети II.

У Дзеркальній Залі Львівської національної опери будуть представлені тична військова колекція; духовно-релігійні композиції; юдаїка; анімалістика; філософія ; "Спорт 21 століття в динамічній скульптурі".

- «Найбільшим мистецтвом серед мистецтв, заснованих на дизайні, є скульптура. Цей вид мистецтва у сім разів перевершує все інше тому, що справжня скульптура повинна мати сім точок огляду, які всі мають сяяти досконалістю». - Бенвенутто Челліні

Графік роботи Нац Опери: Вт-Нд 11:00-18:00, Пн - вихідний












Концертна організація: Львівський Національний академічний театр опери та балету ім.С. Крушельницької



Інші:

Британське музичне видання опублікувало інтерв`ю з органісткою з Рівного
Відбулася презентація видання "Кобзар" Тараса Шевченка композитора Владислава Заремби
Центр Кеннеді продовжує втрачати співробітників: директорка Національного симфонічного оркестру йде у відставку
Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера
Музиканти оркестру "Київ-Класик" виконають на Майдані концерт-нагадування про 4 роки великої війни
Кіровоградська обласна філармонія: мистецтво, що тримає тил
Ігоря Муравйова обрали генеральним директором Львівської національної філармонії
Симфонію Саратського в Органному залі запише Радіо Культура
У Галереї органного залу відкривається виставка про хор “Гомін”
Які прем'єри українські театри покажуть весною 2026
Березень під знаком Баха
130 років тому, 3 березня 1896 року на Катеринославщині народився знаменитий оперний співак Іван Сергійович Паторжинський
Камерний оркестр Бахмутського коледжу імені Івана Карабиця повернувся з міжнародного туру
Парламент пропонує запровадити День української музики
Новий сезон культурного проєкту Kyiv Art Sessions стартує з благодійного туру камерного хору "Київ" у Британії та Франції
Баяніст з Полтавщини перегнав в Україну вже 58 "швидких"
В Одесу везуть Травіату в постановці Раду Поклітару
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт
У столиці визначили кандидатів на здобуття Мистецької премії «Київ» у 2026 році
Березень у домі Соломії Крушельницької: програма подій та щоденні екскурсії
Конкурс на здобуття Премії імені А.Ф. Шекери у 2026 році
Дайджест подій на березень 2026 року в Національній філармонії України
Зустрічайте весну разом з Національною оперою України!
Відчути подих весни запрошує Львівський органний зал
Український диригент Роман Кофман помер за кілька місяців до свого 90-річчя
У Полтаві вшанують композитора, чию могилу вважали втраченою пів століття
У Львові презентували мистецький проєкт «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!»
Виставковий проєкт «Весна. Жіночі імена бойчукізму» в Українському Домі
Нова програма про монументалістів «Мистецтво, що проходимо повз» на Суспільне Культура
Український інститут оголошує 2026-й Роком Федора Якименка
Ноти перетворили на цифрові формули: вчені зрозуміли, як мозок запам’ятовує улюблену музику
Помер знаний волинянин та керівник оркестру «Кантабіле» Товій Рівець
Фестиваль "Українська весна" (European Festival: Ukrainian Spring) оголосив програму цьогорічних подій у Швеції
23 лютого день пам'яті Левка Колодуба
Ю.Вілкул: Попри війну Кривий Ріг продовжує модернізувати мистецькі школи та підтримувати юні таланти
Опера "Дон Жуан" в Національній опереті України як дзеркало суспільства
Мінкульт реорганізує театри і цирки у некомерційні товариства: коментують очільники театрів Франка і Заньковецької
«Parts» (Частинки)
Піаніст-віртуоз Артур Остапчук — представив Україну на ХХІ Форумі піаністів «Бещади без кордонів», що відбувся у польському місті Сянок
Культура, Солідарність, Стійкість: У Києві презентують чотири масштабні проєкти за підтримки Європейської Комісії
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
2.jpg