Дев’ятий концерт Фестивалю камерної музики «Sonor Continuus» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Дев’ятий концерт Фестивалю камерної музики «Sonor Continuus»
Ліпітюк Єлизавета
Строчан Наталя
Симфонічий оркестр K&K Philharmoniker
м. Київ
21 червня 2014, субота, 06:45
Концертний зал Національної спілки композиторів України
Дев’ятий концерт Фестивалю камерної музики «Sonor Continuus»

У суботу 21 червня Фестиваль камерної музики «Sonor Continuus» запрошує глядачів на свій дев’ятий концерт.

Фестиваль «Sonor Continuus» заснував і проводить композитор Павел Колпаков за сприяння Національної спілки композиторів України. Фестиваль знайомить публіку з камерними творами XX–XXI століть, а також з провідними київськими виконавцями. Концерти відбуваються протягом року (такому безперервному формату співзвучна назва фестивалю).
До програми червневого концерту увійшли твори Паганіні, Скрябіна, Стравінського, Шостаковича, Ріхарда Штрауса і сучасних композиторів — Кайї Сааріахо, Павла Колпакова, Андрія Зименка.

Музичний колектив Sonor Continuus на концерті представляють лауреати міжнародних конкурсів Вікторія Гриненко (скрипка), Устим Мельник (кларнет), піаністи Дмитро Чоні і Юліана Румянцева.

Вікторія Гриненко розпочала музичну освіту в Києві, а 2011 року від’їхала навчатися до Канади. Скрипачка виступала з концертами в Україні, Німеччині, Польщі та Канаді. 21 червня на фестивалі «Sonor Continuus» вона виконає Скрипковий концерт Ігоря Стравінського, який днями раніше презентувала на фестивалі «Стравінський та Україна». Концертмейстер – дипломант міжнародних конкурсів Наталія Строчан.

Устим Мельник

Кларнетист Устим Мельник виступав у багатьох європейських країнах у складі оркестру «CEI Youth Orchestra» і як соліст симфонічного оркестру «K&K Philharmoniker». Стояв у витоків створення музичного колективу Sonor Continuus. На цьому концерті Устим Мельник представить «Арлекін» для кларнета соло Павла Колпакова – віртуозний твір, що вимагає досконалого володіння інструментом.

Піаніст Дмитро Чоні виконає Фантазію для фортепіано Олександра Скрябіна. Дмитро Чоні виступає в країнах Європи сольно і в ансамблях і вже добре відомий київським шанувальникам класичної музики. У виконанні піаністки Юліани Румянцевої прозвучать Прелюдії для фортепіано Дмитра Шостаковича.

Єлизавета ЛіпітюкЄлізавета Ліпітюк, солістка Національної філармонії України і заслужена артистка України (2009), представить публіці Арію Цербінетти з опери Ріхарда Штрауса «Аріадна на Наксосі», концертмейстер – Юліана Румянцева.

Романси для баритону і фортепіано українського композитора Андрія Зименка виконають Олег Дудко і Глеб Дудко з Білорусі.

Ансамбль сучасної камерної музики Sed Contra, створений у 2013 році за ініціативи молодих київських композиторів С. Вілки, В. Кияниці та А. Мерхеля, вже брав участь у фестивалях «ГогольFest» і «Музичні прем'єри сезону».

21 червня на фестивалі «Sonor Continuus» колектив представить твір відомої фінської композиторки Кайї Сааріахо «Cendres», виконавці: Сергій Вілка (альтова флейта), Жанна Марчинська (віолончель) і Віталій Кияниця (фортепіано).

Наступний концерт фестивалю «Sonor Continuus» відбудеться у вересні.

Вхід вільний

Дев’ятий концерт Фестивалю камерної музики "Sonor Continuus"Колективи: Симфонічий оркестр K&K Philharmoniker
Виконавці: Єлизавета Ліпітюк, Наталя Строчан
Конкурс (фестиваль): Фестиваль камерної музики "Sonor Continuus"

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
Piano_small_picture.jpg