Програма для поціновувачів органа | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Програма для поціновувачів  органа
Курков Георгій
Чергіндзія Фатіма
м. Хмельницький
12 грудня 2023, вівторок, 06:00
Концертний зал органної і камерної музики Хмельницької обласної філармонії
Програма для поціновувачів органа


12 грудня о 18.00 запрошуємо до філармонії поціновувачів найвеличнішого музичного інструмента – органа!

Цього вечора свою концертну програму вашій увазі представить надзвичайно цікавий творчий тандем – піаніст, органіст, диригент, заслужений діяч мистецтв України та заслужений діяч культури Республіки Польща Георгій Курков та талановита вокалістка, володарка чудового сопрано, заслужена артистка України Фатіма Чергіндзія.

Ми неодноразово мали нагоду побувати на сольних концертах цих артистів, а цього разу вперше почуємо їх спільну творчу програму, у якій будуть представлені твори Й. С. Баха, Г.- Ф. Генделя, Т. Джордані, Дж.-Б. Перголезі, А. П'яццолли, В. Антонюка, С. Шейдта.

Як кажуть знавці, найскладніший у світі музичний інструмент – то голос. Виходячи із цього твердження, думаємо, що наступний щабель по праву займатиме орган.

Тому, безсумнівно, поєднання в одній програмі двох артистів, які досконало володіють своїм інструментом – це запорука цікавої музичної імпрези, яка подарує справжню насолоду для нашої публіки.

Тож скористайтеся цією чудовою нагодою та завітайте на наш концерт органної та вокальної музики за участі Георгія Куркова та Фатіми Чергіндзії.

Виконавці: Георгій Курков, Фатіма Чергіндзія
Концертні організації: Хмельницька обласна філармонія
Джерело: Хмельницька обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
2.jpg