Італійський сувенір | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Італійський сувенір
Квиток
Зубицький Станіслав
Академічний камерний оркестр
Юсипович Мирон
м. Львів
15 лютого 2015, неділя, 06:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Італійський сувенір

Італійський сувенірІніціатор програми «Італійський сувенір» флейтист-віртуоз Станіслав Зубицький вже майже 20 років мешкає в Італії, і вперше виступить із унікальним концертом у Львові, 15 лютого, о 18:00.

Виконавець вибрав для програми у Львівській філармонії шедеври для флейти італійських композиторів Саверіо Меркаданте, Антоніо Вівальді, Вітторіо Монті, Джуліо Бріччіальді, а також Джоакінно Росінні та Джованні Перголезі.

Концерт розрахований на широке коло слухачів, тому кожен зможе віднайти у програмі для себе щось цікаве. Також на слухачів чекає багато несподіванок та приємних сюрпризів.

Цьогоріч Станіслав Зубицький взяв на себе особливу місію: виступати майже у всіх філармоніях України з різними оркестрами.

За словами флейтиста, у такий непростий для України час йому особливо захотілося передати українцям хоч трохи італійського духу та настрою, який неможливо передати словами, його потрібно просто відчути, побувавши на концерті.

Концерти за участю Станіслава Зубицького з великим успіхом відбулися у Києві, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Рівному, Черкасах, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Чернігові, Кіровограді та багатьох інших містах України, де представлено шість різних програм.

Знатним є походження Станіслава Зубицького. Його батько, народний артист України Володимир Зубицький видатний український композитор та виконавець, учень Мирослава Скорика, блискучий баяніст і диригент. Автор багатьох симфоній, сюїт, пісень.

Його бабця Наталя Земна (справжнє ім'я: Наталія Петрівна Зубицька), відома українська лікар-травознай, цілителька, президент Товариства природолікування «Зелена планета».

Дідусь Данило Зубицький, вчений-фітотерапевт, засновник серії аптек «Народна медицина Данила Зубицького», академік Академії проблем людини, академік Академії екологічних наук, лауреат премії імені В. І. Вернадського.

Співпраця флейтиста Станіслава Зубицького з оркестром «Віртуози Львова» та диригентом Мироном Юсиповичем відбудеться вперше.

Продовжіть свято закоханих і не пропустіть унікальної можливісті почути у рідномі місті чарівні звуки флейти – вишуканого інструмента у руках блискучого майстра-віртуоза Станіслава Зубицького.

Вартість квитків, грн: 50, 70, 100, 120, 150
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Виконують:
Станіслав Зубицький – флейта
Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
Мирон Юсипович - диригент

Програма:
Саверіо Меркаданте. Концерт для флейти з оркестром мі мінор
Антоніо Вівальді. Концерт для флейти з оркестром до мінор
Вітторіо Монті. Чарташ (у версії для флейти з оркестром)
Джуліо Бріччіальді. Тема з варіаціями «Венеціанський карнавал» для флейти з оркестром
Джоаккіно Россіні. Соната № 6

Е-Квиток


Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Виконавці: Станіслав Зубицький
Диригенти: Мирон Юсипович
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg