| 
  | 
 У Києві відбудеться міжнародна «Літня музична академія» 
20 червня 2015, субота 
Поширити у Facebook 
 
Із 1 по 12 липня у Києві триватиме міжнародна «Літня музична академія».  
 
У програмі навчання відбудуться майстер-класи з предметів: «Фортепіано» — 6 уроків по 45 хвилин; «Гра з оркестром» — 6 уроків по 45 хвилин, репетиція та виступ з оркестром.  
 
До речі майстер-клас «Гра з оркестром» супроводжуватиме один з кращих колективів нашої країни — Національний симфонічний оркестр України під орудою видатного диригента Володимира Сіренка.  
 
Заняття будуть проходити на базі Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра.  
 
Остаточний термін надходження заявок — 20 червня. Нагадаємо, у 1998 році Міжнародний конкурс молодих піаністів пам`яті Володимира Горовиця започаткував «Школу виконавської майстерності», а у 2000-му «Школа « переросла у Міжнародну «Літню музичну академію».  
 
Програма передбачає всебічне удосконалення професійної підготовки слухачів, пропонує комплекс дисциплін, які є основою практичної діяльності виконавця.  
 
Значну увагу широкій та різноманітній виконавській практиці слухачам «Академії» приділяється виступам на Міжнародному фестивалі «Київські літні музичні вечори», концерти якого раніше проходили у Маріїнському парку, а нині відбуватимуться у Будинку звукозапису,  
  
Автор: Аліса Антоненко 
Колективи: Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України 
Диригенти: Володимир Сіренко 
Навчальний заклад: Київський інститут музики імені Р. М. Глієра 
Конкурс (фестиваль): Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця 
 
 
 |