Концерт з нагоди урочистого відкриття Міжнародної Музичної Академії «СКМ» за участю Олега Криси та лауреатів міжнародних конкурсів | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Концерт з нагоди урочистого відкриття Міжнародної Музичної Академії «СКМ» за участю Олега Криси та лауреатів міжнародних конкурсів
Квиток
Федюк Назар Андрійович
Криса Олег
м. Львів
2 листопада 2014, неділя, 03:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Концерт з нагоди урочистого відкриття Міжнародної Музичної Академії «СКМ» за участю Олега Криси та лауреатів міжнародних конкурсів

2 листопада о 15:00 у Львівській філармонії відбудеться музичний вечір, котрий присвячений урочистому відкриттю Міжнародної Музичної Академії «СКМ».

відкриттю Міжнародної Музичної Академії "СКМ"

Серед виконавців концерту – відомий скрипаль – Олег Криса, його колеги молодшої генерації – скрипалі Єва Подолянчук, Павліна Харченко, Сергій Сенник, Анастасія Герасина, Ігор Муравйов, Назар Федюк.

Потрібно зазначити, що засновником Академії є Громадська організація «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики» («СКМ») та Благодійний фонд «Олега Криси». Створення в Україні Міжнародної Музичної Академії європейського рівня – це наступний етап міжнародного проекту підтримки молодих талантів України та популяризації української скрипкової музики, розпочатого Мистецьким об’єднанням «СКМ» у 2013 році.

Щодо Першого етапу – заснування в Україні Першого Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси (зазначимо, що конкурс проводиться 1 раз на три роки).

Початковим етапом роботи Академії стануть славетні майстер-класи, на які запрошені такі видатні скрипалі як: Олег Криса (США) — професор Істменської школи музики в Рочестері (штат Нью-Йорк, США), П'єр Амояль (Франція) — професор Університету «Моцартеум» у Зальцбурзі (Австрія) ,Крістіан Альтенбургер (Австрія) – професор Віденського Університету музики й виконавського мистецтва (Австрія)

За словами організаторів, вперше в Україні студенти зможуть отримувати значний професійний досвід видатних педагогів та виконавців, познайомитися або порівняти традиції різних скрипкових шкіл, звісно, що сприятиме підвищенню їх професійного рівня; матимуть можливість безпосереднього спілкуватися як з видатними музикантами, так і з однолітками з різних країн світу – а це формотворчий фактор у розвиткові та вдосконаленню вмінь молодих митців.
Молоді педагоги музичних закладів України зможуть удосконалювати свою майстерність у процесі ознайомлення з методикою викладання та роботою над конкретними музичними творами видатних музикантів та педагогів.

Засновник Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси та Музичної Академії «СКМ» - ГО «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики» («СКМ») створено з метою популяризації та промоції класичної музики, інтеграції української скрипкової музики у світовий контекст, а також розвиток вмінь професійних музикантів, академічних колективів, навчальних закладів та майстрів з виготовлення та ремонту музичних інструментів всім необхідним. За словами самих ініціаторів цієї академії – у творче об'єднання входить цілий ряд компаній, підприємств, приватних підприємців, професійних музикантів, експертів культурних цінностей, а також скрипкових майстрів.

Президент Громадської організації «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики», директор Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси – Сергій Подолянчук.Е-Квиток


Виконавці: Назар Федюк
Діячі мистецтв: Олег Криса
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg