Від класики до джазу | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Від класики до джазу
Квиток
Житомирська академічна хорова капела
Вацек Олександр
м. Львів
9 березня 2015, понеділок, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Від класики до джазу

Одна з найкращих хорових капел Європи, що належить до дванадцятки кращих колективів планети хорова капела «ОРЕЯ» відвідає Львів.

9 березня справжнє свято для меломанів та гурманів вишуканого хорового мистецтва у Львівській обласній філармонії о 19-00 відбудеться концерт відомої у світі хорової капели «ОРЕЯ» з міста Житомира, яка виконає всесвітньо відомі композиції від класики до джазу.

Академічний хор «ОРЕЯ» – це гурт з тридцяти співаків, які звучать як один великий голос і є одним художнім організмом, але кожен з яких може робити на сцені щось ще крім якісного співу, все те, що включає в себе, так званий хоровий театр. Кожен концерт «ОРЕЇ» стає черговою сенсацією в хоровому мистецтві з несамовитим захопленням і радістю від почутого і побаченого. В здобутку колективу 9 гран-прі та 30 перших місць на міжнародних хорових конкурсах і фестивалях!

Художній керівник хору Олександер Вацек довів, що один і той же склад артистів може співати академічним і народним хором, а то й джазовим або естрадним бендом, щиро, «беручи за душу» завороженого глядача.

Не пропусти кращий концерт світового рівня!

Тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77


Е-Квиток


Колективи: Житомирська академічна хорова капела "Орея"
Диригенти: Олександр Вацек
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg