Вечір фортепіанної музики А. Кос-Анатольського | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Вечір фортепіанної музики А. Кос-Анатольського
Квиток
Козаренко Олександр
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Яцків Назар
м. Львів
4 березня 2015, середа, 03:44
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Вечір фортепіанної музики А. Кос-Анатольського
Музика Анатолія Кос-Анатольського звучатиме у виконанні композитора Олександра Козаренка

Вечір фортепіанної музики А. Кос-Анатольського Не так часто концертне життя тішить нас прем’єрами української фортепіанної музики.

Свідками саме такої виняткової події стануть слухачі у Концертному залі імені С. Людкевича Львівської обласної філармонії у середу, 4 березня о 19:00.

З нагоди 105-ї річниці від дня народження Анатолія Кос-Анатольського твори композитора прозвучать у виконанні заслуженого діяча мистецтв України, лауреата всеукраїнського конкурсу піаністів ім. М. Лисенка, професора Олександра Козаренка та Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

Диригент – лауреат міжнародного конкурсу Назар Яцків.

Окрім концерту ля-мінор для фортепіано з оркестром на вечорі прозвучать сольні композиції Анатолія Кос-Анатольського. Це «Гірська легенда», «Ноктюрн», «Скерцо», «Прелюдія ля мінор», «Бельгійська токата», «Буковинська сюїта». Назви цих п’єс дуже милозвучні, адже композитор був поетом, писав прекрасні вірші, а, окрім того, виявляється, що він був ще й прозаїком, автором романів.

Розповідаючи про концерт у філармонії Олександр Козаренко зазначив: «на цю програму мене благословила Марія Тарасівна Крушельницька. Минулоріч вона передала мені нотний матеріал з тим, щоб я підготував цю програму, і сподіваюся, що Бог буде добрий і допоможе мені достойно представити ці п’єси четвертого березня у філармонії»

І додає: «Програма є непростою до виконання, але попри труднощі, закладені у виконанні, вона дуже легко сприймається слухачами. Музика дуже яскрава, образна, емоційна, піднесена. І через те я своїм надзавданням бачу, щоб той труд, який вкладений у підготовку цієї програми, ні на йоту не зіпсував тої святковості, розмаїтості багатства, якою ця музика відзначена».


Е-Квиток


Автори: Олександр Пірієв
Колективи: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Виконавці: Олександр Козаренко
Диригенти: Назар Яцків
Концертні організації: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
kos.jpg