Документальна виставка з фондів ЦДАМЛМ України «Іспанія в українському мистецтві» та концерт фортепіанного ансамблю «Kiev Piano Duo» – лауреатів міжнародних конкурсів Олександри Зайцевої і Дмитра Таванця | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Документальна виставка з фондів ЦДАМЛМ України «Іспанія в українському мистецтві» та концерт фортепіанного ансамблю «Kiev Piano Duo» – лауреатів міжнародних конкурсів Олександри Зайцевої і Дмитра Таванця
Таванець Дмитро
Зайцева Олександра
Фортепіанний дует
м. Київ
16 липня 2015, четвер, 05:00
Конференц-зал Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України
Документальна виставка з фондів ЦДАМЛМ України «Іспанія в українському мистецтві» та концерт фортепіанного ансамблю «Kiev Piano Duo» – лауреатів міжнародних конкурсів Олександри Зайцевої і Дмитра Таванця

Kiev Piano DuoУ четвер 16 липня 2015 року о 17.00 у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» за підтримки Державної архівної служби України та Посольства Королівства Іспанія в Україні буде презентовано документальну виставку з фондів ЦДАМЛМ України «Іспанія в українському мистецтві».

Експозиція розповість про культурну близькість України й Іспанії – географічно віддалених країн – через графічні роботи видатного українського художника Миколи Глущенка з іспанського циклу, переклади творів іспанських класиків українською мовою, здійснені Миколою Лукашем та Вірою Вовк, та їх художнє оформлення вітчизняними митцями, поетичні присвяти іспанським поетам, зокрема – Федеріко Гарсія Лорці, фотографії діячів української культури під час перебування в Іспанії та ін. раритетні документи.

У програму концерту лауреатів міжнародних конкурсів Олександри Зайцевої та Дмитра Таванця (фортепіанний ансамбль «Kiev Piano Duo») Іспанія також увійде через композиції представників інших національних культур – поляка Моріца Мошковського (Іспанський танець з циклу Álbum Español, ор. 21 № 3, 1879) та француза Моріса Равеля (Іспанська рапсодія, 1907, оригінальна авторська версія для фортепіано в чотири руки). Ширший європейський музичний контекст окреслять «Два характеристичні марші» Франца Шуберта, «Етюд у формі канона» Роберта Шумана та Шістнадцять вальсів Йоганнеса Брамса.

В офіційному відкритті заходу візьму участь директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова, радник з питань культури Посольства Королівства Іспанія в України Тамара Сабала Утрійяс, представники центральних державних архівів, музейних та ін. мистецьких установ.
Вхід вільний.

Адреса ЦДАМЛМ України: вул. Володимирська, 22-А, територія Національного заповідника «Софія Київська» (центральний вхід).
Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, звертайтеся за тел.:
+380 44 2784481; +380 97 2329784.
e-mail: cdamlm@bigmir.net


Колективи: Фортепіанний дует "Kiev Piano Duo"
Виконавці: Дмитро Таванець, Олександра Зайцева

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110817_103.jpg