“Орея” - хоровий театр | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
“Орея” - хоровий театр
Житомирська академічна хорова капела
Вацек Олександр
м. Хмельницький
16 листопада 2023, четвер, 06:00
Великий зал Хмельницької обласної філармонії
“Орея” - хоровий театр

Організатори концерту запрошують всіх поціновувачів хорового співу послухати,як виступають митці з Житомира - славнозвісної академічної хорової капели "Орея" на чолі з Олександром Вацеком, заслуженим діячем мистецтв України, засновником, художнім керівником та головним диригентом капели.

«Орея» – це справжній хоровий театр, що вражає багатогранністю свого репертуару, адже виконує найрізноплановіші твори – від класичної, народної та сучасної музики до авангарду.

У цій програмі на вас чекають як нові, так і кращі твори у виконанні колективу, оригінальні обробки українських та закордонних авторів. Завдяки сценічній довершеності, надзвичайно яскравим та переконливим інтерпретаціям знаних та нових хорових опусів, «Орея» обов’язково подарує вам гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження.

Нагадаємо, академічна хорова капела «Орея» була створена у 1986 році. У творчому доробку “Ореї” 9 Гран-прі та 40 перших місць на міжнародних хорових конкурсах.

Це колектив, де зібрались близькі по духу творчі люди, об’єднані власним способом життя, стилем і прагненням до спільної творчості, яка вдихає життя в кожен їхній виступ. Творчість “Ореї” — це спроба доторкнутися до глибин людської душі, не тільки до почуттів, а скоріше глибше, там де щось ближче до суті, на межі свідомого та підсвідомого.

Програма колективу різноманітна, вона відображає різні настрої, віддзеркалює широкий спектр почуттів.

Після першого знайомства з виступами цього колективу, люди залишаються у стані піднесення ще протягом кількох тижнів та навіть місяців, натхнені та
зачаровані цією неперевершеною мистецькою подією. Концерти “Ореї”- це єднання артистів та глядачів, в пізнанні таємниць національної спадщини через музику.


Засновником, художнім керівником та головним диригентом капели є хормейстер, вокальний викладач,  заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.

Колективи: Житомирська академічна хорова капела "Орея"
Диригенти: Олександр Вацек
Концертні організації: Хмельницька обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_210.jpg