Партити і сюїти. Северін Денис (віолончель, Швейцарія) та Кирило Шарапов (скрипка, Україна) | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Партити і сюїти. Северін Денис (віолончель, Швейцарія) та Кирило Шарапов (скрипка, Україна)
Шарапов Кирило
Северін Денис
Северін Денис
м. Львів
1 травня 2014, четвер, 10:07
Партити і сюїти. Северін Денис (віолончель, Швейцарія) та Кирило Шарапов (скрипка, Україна)
Проект "Дні музики Баха від Collegium Musicum"

Львівський Гарнізонний храм Св. апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11).

Програма:
Й.С.Бах:
Партита для скрипки соло
BWV 1004 ре мінор №2

Cюїта для віолончелі соло
BWV 1008 ре мінор №2

Партита для скрипки соло
BWV 1002 сі мінор №1

Сюїта для віолончелі соло
BWV 1009 до мажор №3

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Северін Денис
Д. Северін професор Вищої Школи Музики в Женеві і Вищої Школи Мистецтв у Берні, де він викладає віолончель, Камерну і старовинну музику.

Викладає на майстер-класах у Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Бразилії

Компакт-диски на фірмах:
NAXOS ( Swissbaroquesoloists, номінація Греммі 2007)
SONY „Musik for you“ Твори С.В. Рахманінова
MDG (Dabringhaus & Grimm, Німеччина)
Panclassics, Швейцарія Ансамбль «Entr’acte», твори Дж. Камбіні.
Eloquenta, Франція (Harmonie Universelle)

Записи на радіо: Schweizer Radio DRS 2, Radio de la Suisse Romande (Espace-2) Швейцарія ; Deutschlandfunk (Німеччина), Радіо Белград , Radio Françe (Франція); Польське Національне Радіо.

Д. Северин член жюрі міжнародного конкурсу камерної музики в Ільзаку (Франція, березень 2013), міжнародного молодіжного конкурсу ім. П.І. Чайковського у Монтре (Швейцарія, березень 2012 р.), Швейцарського національного молодіжного конкурсу, президент міжнародної благодійної асоціації "Мистецтво без кордонів" учасник організаційного комітету ESTA Schweiz (European String Teachers Association).

Лауреат міжнародних конкурсів, Д. Северін концертує у відомих концертних залах світу як соліст і камерний музикант. Співпрацює з провідними ансамблями і відомими музикантами. Регулярно бере участь у міжнародних фестивалях у Німеччині, Австрії, Італії, Франції, Нідерландах, Іспанії, Бельгії, Польщі, Туреччині, Сінгапурі, Бразилії.

У 1996 закінчив Московську Державну Консерваторію ім. П.І. Чайковського та асистентуру-стажування (клас віолончелі проф. Д.Г. Міллера).
З 1996 по 2002 рр. продовжив навчання у Женевській Консерваторії, Музичній Академії Базель (клас проф Т.Деменга ) Сколе канторум Басіліенсіс (Консерваторія старовинної музики Базель, Швейцарія , проф Кр. Куан) і на майстер-курсах у таких професорів як: Я. Штаркер, Н. Гутман, А. Менезес, А.Більсма, Т. Морк.

Кирило Шарапов

Музичну освіту здобув, навчаючись у Київській середній спеціальній школі ім. Лисенка, клас педагога Л.Овчаренко, а потім у Національній Музичній Академії України ім. П.І. Чайковського в класі проф. Б. Которовича.

Концертно-виконавську діяльність розпочав у період навчання як соліст та як учасник камерних ансамблів. Ще під час навчання у школі на замовлення Національної радіокомпанії України здійснив ряд фондових записів творів класиків та сучасних композиторів.

Дипломант Міжнародного конкурсу скрипалів Б.Которовича (1995), дипломант Міжнародного конкурсу скрипалів “Юнацькі асамблеї мистецтв” (1996 Росія), дипломант Міжнародного конкурсу скрипалів у Клостер-Шонталь (1999 Німеччина): І премія на Міжнародному конкурсі “Yamaha music Foundation of Europe”, ІІ премія та срібна медаль на ІІІ-му Міжнародному конкурсі імені Миколи Лисенка (2003), І премія на Міжнародному конкурсі “Мистецтво та освіта ХХІ століття”
З 2003-2011 перша скрипка струнного квартету “Collegium”
З 2006-артист камерного ансамблю “Kиїв” в Нацiональному Будинку Камерної та Органної Музики України
Учасник фортепiанного тріо “Art-Line”,дуету “Te Deum”
З метою постійного самовдосконалення неодноразово брав майстер-класи у ведучих скрипалів світу.

У складі квартету “Collegium” К.Шарапов є володарем престижних міжнародних нагород:
І премія на Міжнародному конкурсі “Klassik auf der Strasse”, що проходив у Швейцарії під патронатом піаніста та диригента Володимира Ашкеназі ; фіналіст 30-го Міжнародного конкурсу “Premio Vittоrio Gui” (Італія, Флоренція,; володар двох Спеціальних Призів на Міжнародному конкурсі струнних квартетів у Бордо ; резидент Міжнародної програми “ProQuartet”, стипендіат програми “Odyssey”; володар Спеціального Призу на VІІІ Міжнародному конкурсі “Premio Paolo Borciani” (Італія,; стипендіат 32-ї та 33-ї Міжнародної літньої Академії камерної музики у Lower Saxony (Німеччина, Френцвеген,.) та Міжнародної музичної Академії в м.Вількроуз (Франція,), де вдосконалював свою майстерність у славетних музикантів світу.

Концерти та стажування під керівництвом відомих музикантів: Стефана Меца (Orlando Quartet), Еберхарда Фельца ( Німеччина, Берлін), Хато Баерле (Німеччина, Гановер), Мігеля да Сільва (Ysaye Quartet, Франція ), Вальтера Левіна (LaSalla Quartet, США- Швейцарія), Тіма Фоглера (Vogler Quartet ), Радіма Седьмидубського (Skampa Quartet,Чехія), Юргена Куссмауля (Голландія), Фрідемана Регера (Німеччина), Vermeer Quartet (США) - Шмуеля Ашкеназі, Ричарда Янга та Марка Джонсона, Alban Berg Quartet, Prazak Quartet.
участь у концертах та майстер-курсах з Fine Arts Quartet (США) за сприяння фонду Антоніо Страдиварі. Виступ на показі унікальної експозиції найкращих струнних інструментів роботи Антоніо Страдиварі, Гварнері Дель Джезу,Карло Бергонці (Італія, Кремона). У травні та червні 2009 року концертні виступи у Швейцарії та Франції; член журі у відбірковому турі 2-го Міжнародного конкурсу “Klassik auf der Strasse”; здійснив запис на Radio France під час Фестивалю струнних квартетів у Бордо.

Постійний учасник багатьох Міжнародних музичних фестивалів:
ім.Давіда Ойстраха (Пярну,Естонія,), Festival Fontainebleau (Франція, Фонтенбло, ), Movements of Quartet (Італія, Реджіо Емілія,), “КиївМюзікФест” та “Гогольфест” (, Київ,) , Festival Quatuors a Bordeaux (Франція, ), Orlando Festival (Нідерланди, ), “Музичні вечори” (Україна, Харків,).

У 2009 р. - pазом з музикантами квартету “Collegium” започаткував новий Міжнародний фестиваль “Chamber Art Music”за участю відомих музикантів Європи.

З 2010 року - навчання у квартетній академії NSKA Стефана Меца (Нідерланді, Амстердам). Того ж року з квартетом здійснив концертне турне по Франції та Голандії в рамках двох фестивалів “Festival International de quatuors a cordes du Luberon“ та “Orlando Festival.”

2011 рiк - співорганізатор квартету «Kiev-Tango-Project»

Партити і сюїтиВиконавці: Кирило Шарапов, Денис Северін, Денис Северін

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
727.jpg