25 років на сцені - Вікторія Лук'янець | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
25 років на сцені - Вікторія Лук'янець
Квиток
Лук'янець Вікторія
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Ступель Ілля
м. Львів
25 грудня 2014, четвер, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
25 років на сцені - Вікторія Лук'янець

Вікторія Іванівна Лук'янець – українська оперна співачка, сопрано. Народна артистка України. Примадонна знаменитої Віденської опери. Вона одна з найтитулованіших українських оперних співачок. У її активі – десятки виступів на престижних світових сценах, зокрема в Метрополітен-опера та Ла Скала.

Вікторія Лук'янець виступає на головних оперних сценах світу: Метрополітен-опера у Нью-Йорку, Ла Скала у Мілані, Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Опера Бастилія у Парижі, Баварська державна опера у Мюнхені, Гамбурзька державна опера, Німецька державна опера у Берліні, Женевський великий театр, Королівська опера Валлонії у Льєжі.

Серед найуспішніших виступів співачки, можна відзначити її спів у «Кантаті» Моцарта у Віденському музичному товаристві в Wiener Musikverein, партію Розаури у опері «Хитра вдова» Вольфа-Феррарі на сцені оперного театру Ніцци, партію Берти у опері «Пророк» Джакомо Мейєрбера, партію Віолетти в «Травіаті» Джузепе Верді у Буенос-Айресі.

Відомий італійський режиссер Франко Дзефіреллі назвав імена «трьох великих Травіат» – Марії Каллас, Терези Стратас та Вікторії Лук'янець.

У репертуарі співачки твори українських композиторів: Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Якова Степового, Льва Ревуцького, Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика, Левка Колодуба, Леопольда Ященка, Валентина Сільвестрова, Юрія Іщенка, Лесі Дичко, а також безліч українських народних пісень.

У першому відділенні концерту Народна артистка України Вікторія Лук’янець, в супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, виконає беззаперечні шедеври світового оперного мистецтва, а у другому – потішить глядача неперевершеним різнобарв’ям рідної української пісні!

Вартість квитків, грн: 120, 180, 240, 300, 360
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи не дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Виконують:
Вікторія Лук'янець – сопрано
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Ілля Ступель – диригент

25 років на сценіЕ-Квиток


Колективи: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Виконавці: Вікторія Лук'янець
Диригенти: Ілля Ступель
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія


Медіа:


      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg