З циклу «Музична історія Львова» - Франц та Карл Доплери | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
З циклу «Музична історія Львова» - Франц та Карл Доплери
Карп’як Андрій
Академічний камерний оркестр
м. Львів
15 серпня 2015, субота, 05:00
З циклу «Музична історія Львова» - Франц та Карл Доплери
Локація – Музей Іоана Ґеорґа Пінзеля

Резонансною подією серпня стане Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» як спільний міст дружби між Львовом і Краковом. Другий для львів’ян та ювілейний 40-й фестиваль для Кракова запросить цього року понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.

У місті Лева, місті древніх історичних пам'яток архітектури, де кожна площа, церкви і навіть концертні зали мають свою неповторну історію, особливий настрій Вам подарують музиканти з Києва, Чернівців, Дніпропетровська, Хмельницького, Маріуполя, Львова та Кракова.

Протягом двох тижнів львів'яни та гості міста поринуть в атмосферу свята, що буде сповнене незвичними атракціями із одночасним виконанням високопрофесійної музики. На слухачів очікують мистецькі анімації, проекти «Три Моцарти» та «Серенади на повітрі».

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Музика при свічках» у вишуканій атмосфері, адже свічка, як символ правди, мудрості і духовності створить єдиний духовний міст між містами, які мають спільну історію та культуру. Тож не випадково, що заключний концерт фестивалю 30 серпня пройде на терасі Львівської свічкової мануфактури, що на площі Музейній, 1.

Львів-Краків – міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.


15 серпня о 17:00 в Музеї Іоана Ґеорґа Пінзеля у рамках II міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» відбудеться концерт, присвячений творчості Франца та Карла Доплерів.

Прізвища композиторів, твори яких будуть виконуватися під час концерту, пов’язані зі Львовом, та його історією.

Флейтові дуети братів Доплерів, Альберта Франца та Карла, які народилися у Львові на початку XIX ст., будуть звучати у виконанні українських флейтистів: Андрія Карпяка та Агнеси Геворкян. Блискавична віртуозність та легкість звучання чаруватимуть слухачів під час всього виступу.

Також у концерті прозвучить Увертюра до опери «Алкід» та оркестрова версія хорового концерту № 3 видатного українського композитора Д. Бортнянського.
Який у Д. Бортнянського зв’язок з Доплерами (пояснення від Карпяка або Вакуліної)

Програма:
Андрій Карпяк – флейта
Геворкян – флейта (Ужгород)
Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
Диригент – Ірина Вакуліна
Ведуча – музикознавець Софія Іванова

Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Виконавці: Андрій Карп’як
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові»
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2021 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
55.jpg