Концерт київського квартету саксофоністів «Від Баха до Бітлз» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Концерт київського квартету саксофоністів «Від Баха до Бітлз»
Квиток
Василевич Юрій
Гданський Сергій
Мимрик Михайло
Москаленко Олександр
Київський квартет саксофоністів
м. Житомир
Сьогодні, 06:30
Концертний зал Житомирської обласної філармонії
Концерт київського квартету саксофоністів «Від Баха до Бітлз»

Учасники Київського квартету саксофоністів дуже люблять експериментувати і дивувати музичних гурманів незвичайним трактуванням відомих класичних і джазових шедеврів. І на цей раз програма концерту, як завжди, нестандартна і вражаюча. Вона подарує слухачам справжнє естетичне задоволення від відмінно соковитого звучання саксофона під час виконання творів відомих композиторів: Баха, Моцарта, Чайковського, П’яццоли, Коріа… .Також у програмі вечора прозвучить і музика легендарної «ліверпульської четвірки» — групи « Бітлз ». А ще, разом з Київським квартетом саксофоністів, приїде унікальний гість з Польщі – саксофоніст Рішард Золодзієвський.

Програма: твори Й.С. Баха, В.-А. Моцарта, П. І. Чайковського, А. П’яццоли, Ч. Коріа, групи «The Beatles».


Учасники:
Київський квартет саксофоністів Юрій Василевич (сопрано) Михайло Мимрик (альт) Олександр Москаленко (тенор) Сергій Гданський (баритон) 

Спеціальний гість — Рішард Золодзієвський (саксофон, Польща)
Партнер: Національна концертна агенція UKR Artists Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України створено в 1985 році солістом оркестру Національної опери України Юрієм  Василевичем..Колектив виступав у багатьох містах України, а також у різних країнах світу: в Польщі , Франції Бельгії, Греції Італії Німеччині США та Канаді.


Квартет отримав: першу премію на Всеукраїнському конкурсі камерних ансамблів у Києві (1987), першу премію та приз «Кришталевий Лев» на Міжнародному джазовому конкурсі у Львові (1989), першу премію на Міжнародному конкурсі духових оркестрів та камерних ансамблів у м. Рівному (1996).Визнаний кращим колективом на Міжнародному «Музик-фесті» (1993), на Міжнародному конкурсі у м. Росток (Німеччина, 1997), а також на Міжнародному фестивалі слов’янської музики в Парижі (1998).

Брав участь у Всесвітньому конгресі саксофоністів, присвяченому 150-річчю створення саксофона, в м. Анже (Франція, 1990), 10-му Всесвітньому конгресі саксофоністів, м. Пезаро (Італія, 1992), Європейському конгресі кларнетистів та саксофоністів, м. Будапешт (Угорщина, 1996), в 11-му Всесвітньому конгресі саксофоністів, м. Монреаль (Канада, 2000).

Спеціальний гість — Рішард Золодзієвський, відомий польський саксофоніст, професор Вроцлавської музичної академії ім. Кароля Ліпінського.
Е-Квиток


Колективи: Київський квартет саксофоністів
Виконавці: Юрій Василевич, Сергій Гданський, Михайло Мимрик, Олександр Москаленко
Концертні організації: Житомирська обласна філармонія, UKR Artists
Джерело: Житомирська обласна філармонія

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_049.jpg