MARIUPOL CLASSIC: МУЗИКА НАДІЇ | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
MARIUPOL CLASSIC: МУЗИКА НАДІЇ
Квиток
Маріупольський муніципальний камерний оркестр 
Крячок Василь
Скорик Мирослав Михайлович
Фроляк Богдана
м. Київ
4 серпня 2023, п'ятниця, 07:30
Дворик Жовтневого Палацу
MARIUPOL CLASSIC: МУЗИКА НАДІЇ
Маріупольський камерний оркестр "Ренесанс"

4 серпня у Києві стартує абсолютно новий проєкт "Mariupol Classic: Музика надії".

В цей день у дворику Міжнародного Центру Культури і Мистецтв (Жовтневий Палац) виступить оркестр «Ренесанс» із Маріуполя під керівництвом диригента Василя Крячка.

Агенція UKR Artists спільно з #tanzzero.production та Міською радою Маріуполя відновлює серію концертів "Mariupol Classic", який став окрасою довоєнного міста Марії.

Головний учасник концертних програм – оновлений Камерний оркестр «Ренесанс» Маріупольської філармонії.

Очолює оркестр – один з його відомих засновників, диригент Василь Крячок. Йому у розпал війни вдалося вибратися з окупованого міста, яке так жорстоко продовжує знищувати російська армія.

Впродовж перших місяців війни маестро Крячок залишався у Маріуполі. Окупанти постійно намагалися схилити його до співпраці, але проукраїнська позиція митця залишалася непохитною.

Прем'єрна програма концерту отримала назву "Генії минулого і Таланти Сучасності": Це твори Вівальді та Моцарта у поєднанні з музикою знаменитих українських композиторів, яких об'єднав мистецький Маріуполь до війни, а ще найбільше – сьогодні.

Ви почуєте генальні шедеври минулого – "Маленьку Нічну Серенаду" Моцарта та вибрані фрагменти з скрипкового Циклу "Пору Року" Вівальді.

Але головна увага концерту буде прикута саме до музики українських митців сучасності: прозвучить твір українського композитора Золтана Алмаші – "Реквієм-посвята місту Марії", а також Фантазія «Не твоя Війна» на теми пісень Рок гурту Океан Ельзи у спеціальному аранжуванні на замовлення цього оркестру знаменитої львівської композиторки Богдани Фроляк.

Також у програмі прозвучить: твір Юрія Шевченка – "Ми Є" та легендарна "Мелодія" Мирослава Скорика, яка сьогодні є окрасою кращих концертних програм у світі.

"Цьогоріч Маріупольській філармонії виповнилось 5 років. Жахливо, що зі 100 працівників філармонії понад 60 працівників залишилися співпрацювати з окупаційною російською владою" – зазначив нещодавно в інтерв'ю маестро Василь Крячок. Ми – ті, хто виїхали, – почали з чистого аркуша, який потрібно заповнювати історією.

У складі оркестру сьогодні музиканти з Маріуполя, а також музиканти-переселенці з Луганська та Харкова і кияни, які останні роки тісно співпрацювали з Маріуполем, відвідуючу міст з численними концертами української та світової класики.

Е-Квиток


Колективи: Маріупольський муніципальний камерний оркестр "Ренесанс"
Диригенти: Василь Крячок
Композитори:Мирослав Скорик, Богдана Фроляк
Концертні організації: UKR Artists

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
602.jpg