Вокальний театр Руперта Бергмана на фестивалі "Київ Мьюзік Фест" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Вокальний театр Руперта Бергмана на фестивалі
Перепелиця Олександр Олександрович
Цепколенко Кармелла
м. Київ
28 вересня 2014, неділя, 04:00
Концертний зал Будинку актора
Вокальний театр Руперта Бергмана на фестивалі "Київ Мьюзік Фест"
Міжнародний фестиваль "Київ Мьюзік Фест"

Міжнародний фестиваль "Київ Мьюзік Фест" та Австрійський культурний форум запрошують на

Музичний діалог: Україна – Австрія

 Р. Берґман (Австрія) – бас-баритон


ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Р. Берґман (Австрія) – бас-баритон
М. Мохрякова, О. Перепелиця – фортепіано
Є. Талько – скрипка

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ
твори А. Шенберга, С. Гріллуса, (Австрія),
В. Ульмана (Австрія–Чехія),
М. Шведа, А. Чібалашвілі, Ю. Гомельської,
К. Цепколенко, Г.Коннікова (Україна)

Руперт Берґманн - бас-баритон, народився в м. Ґрац (Австрія). Навчався в Академії музики в Ґраці, а також проходив майстер-класи з такими видатними виконавцями, як Roberta Knie, Вікус Слабберт, Вальтер Беррі, Рут Берґхаус. У 1990 році він дебютував у Graz Opera House.

Руперт Берґманн брав участь у постановках видатних оперних труп, серед яких Віденська Фольксопера (Wiener Volksoper), Камерна опера (Wiener Kammeroper), Віденський оперний театр, Нова віденська опера (Neue Oper Wien), «Theater an der Wien» та інші. Також артист гастролює в Європі, Канаді, Пуерто-Ріко, Чілі, Японії, США. В репертуарі Руперта – оперні партії різних епох, від Курвенала («Тристан і Ізольда» Р. Вагнера), Петера («Гензель і Гретель» Е. Хумпердінка), Каспара («Чарівний стрілець» К. М. Вебера), до головних ролей у «Воццеку» А. Берга, «Панч і Джуді» Х. Бертуістла. За участі Р. Берґманна відбулася низка світових прем’єр, серед яких I Hate Mozart (Відень, 2006), Kommander Kobayashi 3 (Берлін, 2007), Die Besessenen (Відень, 2010), Vogel Herzog Idiot (Відень, 2011). Р. Берґманн – перший виконавець моно-опери К. Цепколенко «Цим вечором Борис Годунов».

Серед опереткових ролей Р. Берґманна – Оллендорф («Бідний студент» К. Мілльокера), барон Вепс («Продавець птиць» К. Целлера), князь Сергій («Принцеса цирку» І. Кальмана), Франк («Летюча миша» Й. Штрауса), у яких він грав на сценах Teatro Municipal, Сантьяго (2007), та в New National Theater Tokyo, в 2009 та 2011 рр. У 2008 р. баритон був відзначений призом глядацьких симпатій за роль Зупана у «Циганському бароні» Й. Штрауса на фестивалі Leharfestival Bad Ischl / Upper Austria, і запрошений до участі в найбільшому австрійському фестивалі оперети в м. Мербиш, у 2013-2014 концертному сезоні.

Починаючи з 1997 року Р. Берґманн – постійний гість фестивалю «Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н» в Одесі. Між австрійським виконавцем і українськими музикантами встановились теплі творчі взаємини, що спричинило появу низки творів, написаних спеціально для виконання Р. Берґманном. Співак представляв ці твори в Україні, Австрії та Північній Америці.

Окрім оперних сцен, Руперт також виступає з камерними програмами класичної і сучасної музики, на сценах Монреаля, Оттави, Бостона, Нью-Йорка, Вашингтона і Москви.

Цьогоріч одному з найповажніших і наймасштабніших міжнародних музичних форумів України – «Київ Музик Фесту» виповнюється 25! Тож маємо справжній ювілей: ось уже впродовж чверті століття Національна спілка композиторів за підтримки Міністерства культури України, іноземних представництв і амбасад, а також державних, громадських, духовних та інших установ щоосені запрошує численних шанувальників музичного мистецтва до різноманітних концертних майданчиків столиці.


Виконавці: Олександр Перепелиця
Композитори:Кармелла Цепколенко
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний фестиваль "Київ Музик Фест"
Джерело: Будинок актора

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_208.jpg