"Історія танго" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Госачинський Олександр
Остапенко Андрій
Завадський Ігор
Василевич Юрій
Мимрик Михайло
Заремський Олег
Гданський Сергій
Таран Віолетта
Дашак Євген
Київський квартет саксофоністів
м. Київ
12 лютого 2011, субота, 07:00
Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
"Історія танго"
До 90-річчя від дня народження. Астор П’яццолла (1921-1992)

Київський квартет саксофоністів
Керівник – заслужений артист України
ЮРІЙ ВАСИЛЕВИЧ (саксофон-сопрано)
МИХАЙЛО МИМРИК (саксофон-альт)
ОЛЕГ ЗАРЕМСЬКИЙ (саксофон-тенор)
СЕРГІЙ ГДАНСЬКИЙ (саксофон-баритон)

Участь беруть:
заслужені артисти України
АНДРІЙ ОСТАПЕНКО, ІГОР ЗАВАДСЬКИЙ
лауреати міжнародлнихї конкурсів
ВІОЛЕТТА ТАРАН (фортепіано), ДМИТРО ФІЛАТОВ (скрипка), ВАСИЛЬ ГОЛЯК (кларнет), ОЛЕКСАНДР ГОСАЧИНСЬКИЙ (віолончель), ЄВГЕН ГАВРИЛЮК (баян), ЮРІЙ БЕРБЕНЮК (контрабас), ВОЛОДИМИР ГОЙСАК (саксофон), ЄВГЕН ДАШАК (фортепіано)

Ансамбль "Clarinetissimo"

Довідка:
Астор П`яццоллаАстор П`яццолла— видатний аргентинський музикант-виконавець і композитор другої половини ХХ століття, твори якого кардинально змінили традиційне танго, представивши його у сучасному ключі, з елементами джазу і класичної музики. Родоначальник стилю, що отримав назву «нуево танго» (nuevo tango), П’яццолла також відомий як неперевершений майстер гри на бандонеоні; свої твори він часто виконував із різними музичними колективами.

На батьківщині в Аргентині його називають «El Gran Аstor» («Великий Астор»).

Це один із небагатьох композиторів, який зміг написати і виконати у концертах майже всі свої твори. Впродовж останніх десяти років свого життя композитор написав більше 300 танго, музику до 50-ти кінофільмів, серед яких «Піраньї», «Генріх IV», «Світло», «Армагеддон», «Південь» і «Заслання Гарделя», а також музику до театральних вистав і балетів. В Італії журі премії критиків одноголосно присудило П’яццоллі першу премію за «Кращий диск інструментальної музики».

У лютому 1993 р. у Лос-Анджелесі Астор П’яццолла був номінований на премію Греммі за твір «Oblivion» в категорії «Краща інструментальна композиція». Міжнародна критика охарактеризувала «Oblivion» як один із найкращих творів П’яццолли.

«Музика більше, ніж жінка. Тому що з жінкою можна розлучитися, а з музикою – ні. Одружившись з нею одного разу, ви підете з нею в могилу» (Астор П`яццолла)


Вартість квитків - 30-80 грн.


Автори: Редакція
Колективи: Київський квартет саксофоністів
Виконавці: Олександр Госачинський, Андрій Остапенко, Ігор Завадський, Юрій Василевич, Михайло Мимрик, Олег Заремський, Сергій Гданський, Віолетта Таран, Євген Дашак
Концертні організації: Національна філармонія України
Джерело: Національна філармонія України

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110131_086.jpg