Концертом з Оксаною Линів та Софією Соловій відзначать 20-річчя внесення Львова до списку ЮНЕСКО | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Концертом з Оксаною Линів та Софією Соловій відзначать 20-річчя внесення Львова до списку ЮНЕСКО
Бондаренко Андрій
Магера Сергій
Соловій Софія
Молодіжний симфонічний оркестр
Львівська державна академічна чоловіча хорова капела
Линів Оксана
Концертом з Оксаною Линів та Софією Соловій відзначать 20-річчя внесення Львова до списку ЮНЕСКО
Зібрані від продажу квитків гроші передадуть на реставрацію каплиці Боїмів
5 грудня 2018, середа
Поширити у Facebook
Джерело: Zaxid.net

У середу, 5 грудня, у Львівській опері влаштували гала-концерт. Так відзначать 20-річчя внесення історичної частини Львова до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Зірковий склад зібрала Оксана Линів, українка, яка стала головною диригенткою австрійської Опери Граца. Саме вона обрала для цього концерту популярні арії та фрагменти з опер Моцарта, Верді, Пуччіні, Бізе, Оффенбаха, а також твори Мирослава Скорика.

«Грудень, кінець року, у всіх вже такий передсвятковий настрій, всі вже в приготуваннях до свята. Мені хотілося подарувати людям якийсь позитив. І я дуже щаслива, що програма концерту саме така: дійсно кращі шедеври оперної літератури і також дуже багато Моцарта», – розповіла головна диригентка Опери Граца Оксана Линів.

На сцені диригентка зустрінеться зі своїми давніми творчими партнерами – оркестром «INSO-Львів», капелою «Дударик» і солістами, які концертують Європою – Софією Соловій, Андрієм Бондаренком, а також зірками оперних сцен Одеси і Києва, зокрема Сергієм Магерою. Солістам вдалося знайти час у щільному концертному графіку для виступу у Львові.

«Я дуже щаслива, що мені вдалося приїхати, тому що я зараз працюю в Австрії, в Клагенфурті і в мене з'явилися вільні 5 днів і якраз співпало так, що я могла. Я була дуже щаслива, коли мені подзвонила Оксана і сказала власне ті дати і вдалося приїхати», – зізналася солістка Софія Соловій.

«На класичну музику завжди варто ходити. Це лікує душу, а тим паче, з таким складом солістів і з таким гарним оркестром, з нашою маестро, всі мають потрапити на цей концерті», – додає соліст Андрій Бондаренко.

Зібрані від продажу квитків гроші передадуть на реставрацію каплиці Боїмів у Львові.


Колектив: Молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів", Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"
Виконавець (артист): Андрій Бондаренко, Сергій Магера, Софія Соловій
Диригент: Оксана Линів
Концертна організація: Львівський Національний академічний театр опери та балету ім.С. Крушельницької
Джерело: Zaxid.net





Інші:

Презентація монографії «Ґрас-рутс мистецтво. Нова якість української музики»
У Дніпрі через блекаут відміняються вистави у театрах
В Одеській опері відбудеться прем'єра балету "Натхненні. Art inspired"
Посольство України в Італії закликало скасувати виступ російської балерини Світлани Захарової у Флоренції
Розпочався прийом заявок на здобуття мистецької премії «Київ»
Помер Ігор Бражков
Січень у Національному будинку музики: пам'ять героїв, історичні реконструкції, органні твори
Премія Ревуцького оголосила номінантів
«Ріголетто» присвятять співаку Володимиру Тарасову
Вітаємо Оксану Линів з днем народження!
Полтавська обласна філармонія - афіша, січень 2026 року
У Японії тривають зимові гастролі митців Національної опери України
Одеська опера завершує Різдвяну коляду
Колекціонер і дослідник історії "Щедрика" заявив про масове поширення помилкових портретів Леонтовича
Музи не мовчать в Одеській опері
Січневі події у Національній філармонії України
Віктор Гуцал – іменинник!
Афіша на січень - Запорізька філармонія
Міжнародний конкурс диригентів імені Андрія Кушніренка вже втретє став майданчиком зустрічі знаних митців і талановитої молоді з різних країн світу
Деколонізація культури: Мінкульт перейменував Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського
Як звучить січень: святкова музика й улюблені бестселери Львівського органного залу
Події січня у Музеях Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича
Музична подія початку року
Приміщення філармонії у Кропивницькому продовжують відновлювати після обстрілу росіян влітку
Хор з Тернополя виступив в італійському парламенті
Українські режисерки та продюсерки працюють над фільмом про солідарність жінок у боротьбі з сексуальними злочинами російських військових
«Музика Різдва»
Різдвяний концерт Національного хору Верьовки у Києві відкриє святковий тур містами України
Український хор заспівав “Щедрик” у різдвяному зверненні короля Чарльза III
У головному театрі Запорізької області підготували новорічно-різдвяну прем'єру для дітей
У Лондоні відбувся благодійний концерт українського хору «Songs for Ukraine»
Презентували літературний альманах про Херсонщину
Зірка Британського балету виступить у Харкові
У Києві представлять оперу "Аманданте", яка досліджує пристрасть та кохання
«Моя Одіссея із Києва до Києва»: у столиці відкрили виставку про Сержа Лифаря
До Львова з концертом їдуть 75 артистів Волинського народного хору
Дайджест балетних та оперних дебютів
Етно-мюзикл «Крізь століття» знову на сцені!
Nova Opera презентує проєкт “ЛІНІЇ”
Шевченківська премія 2026: які твори допущені до другого туру конкурсу  
      © 2008-2026 Music-review Ukraine