Авторський арт-проєкт "Re-Vision. В. Задерацький, О. Лебедєв"  київського піаніста Романа Рєпки | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Авторський арт-проєкт
Рєпка Роман
м. Київ
18 серпня 2023, п'ятниця, 04:00
Національний заповідник "Софія Київська" (виставковий зал "Хлібня")
Авторський арт-проєкт "Re-Vision. В. Задерацький, О. Лебедєв"  київського піаніста Романа Рєпки
Концерт буде представлений у рамках фестивалю високого мистецтва “Bouquet Kyiv Stage-2023”.


Роман Рєпка проводить дослідження довоєнної української музичної спадщини і на фестивалі музикант презентує власну ії Ре-Візію. За словами музиканта, основний масив творів – це радянський період, у якому можно знайти чимало вартісного: деякі твори заслуговують на перегляд їхньої цінності, інші- на «декомунізацію» трактувань, але більшість творів -просто на повернення на сценічну орбіту. 

Перший концерт-ревізію присвячено двом геніальним композиторам, що їх твори звучать так, ніби написані сьогодні. Це Всеволод Задерацький (1891-1953 рр.), чия творча унікальність проступає все більш рельєфно з кожним новим десятиліттям та кримський феномен Олександр Лебедєв (1938-2011рр.), слід якого в українському музичному житті наразі практично відсутній, і на думку автора, цю прикру помилку треба терміново виправляти.


ПРОГРАМА:
Всеволод Задерацький (1891-1953) 24 прелюдії Порцелянові чашки
Олександр Лебедєв (1938-2011) Симфонічні варіації Сюїта у формі варіацій


Історія співпраці з Романом Рєпкою з Культурним центром “Дім Майстер Клас”(організатором і засновником фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage) триває вже багато років. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Роман долучився до проєкту "Фортепіанні концерти в Хлібні", представивши програму із творів Віктора Косенка "11 етюдів у формі старовинних танців". 

Роман Рєпка - відомий український піаніст, викладач, просвітник. В якості соліста співпрацював з камерними ансамблями "Киів", "Рикошет", "Luna Ensemble" та ін., а також з оркестром "New Era Orchestra" в якості соліста та репертуарного директора. Впродовж багатьох років основу репертуару піаніста складають маловиконувані або забуті шедеври української та європейської музики.


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙЗа наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (300 грн — повний, 150 грн — пільговий)Виконавці: Роман Рєпка
Джерело: bouquetstage.com

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
900.jpg