Оркестр... піаністів | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Оркестр... піаністів
Пухлянко Марія
Безбородько Олег
Швед Михайло
Шевченко Юрій Валентинович
м. Київ
30 жовтня 2023, понеділок, 07:00
Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
Оркестр... піаністів
вечір, який презентує Марія Пухлянко

“Оркестр піаністів” – це унікальний колектив, що поєднує фортепіанне мистецтво з театралізованими елементами. Це додає кожному твору неповторних емоцій та неперевершеної яскравості.

Оркестр був створений у 2022 р. під керівництвом Марії ПУХЛЯНКО, знаної піаністки доцентки кафедри спеціального фортепіано № 2 Національної музичної академії України, магістра музичного мистецтва, кандидата мистецтвознавства; засновниці і керівниці Ансамблю солістів «SOLO ПЛЮС»; лауреатки і призерки багатьох міжнародних конкурсів.

У концерті на сцені Національної філармонії України зберуться 16 виконавців за двома фортепіано в одному творі одночасно! Звучатимуть шлягери: обробки українських народних пісень, твори українських і західноєвропейських композиторів у перекладенні на 2–32 руки:
Я. Падеревський – Менует; Л. Андерсон – Дрібничка; Й. Штраус – Полька "Трік-трак" та Марш Радецького; Ф. Ліст – Ракоці-марш та Хроматичний галоп; А. П’яццолла – Фуга-містерія; П. Каноніка – Полька-концертата; Ж. Оффенбах – Пекельний галоп; М. Лисенко – Баркарола «Пливе човен, води повен»; М. Швед –Відзвуки для фортепіано на 4 руки; О. Безбородько – Mignonettes et Poemettes de Notre Temps (Міньонети і поемети нашого часу) для фортепіано на 4 руки; В. Птушкін – «Карусель» для фортепіано на 4 руки; Ж. Колодуб – Вальс із Сюїти № 2 для двох фортепіано; Українська народна пісня – Ти до мене не ходи
(обробка М. Канке для фортепіано на 6 рук); М. Канке.


Український танець для фортепіано на 8 рук; Т. Петриненко –Україна; Ю. Шевченко – Ми Є! (перекладення для фортепіано на 16 рук).


Виконавці: Марія Пухлянко
Композитори:Олег Безбородько, Михайло Швед, Юрій Шевченко
Концертні організації: Національна філармонія України
Джерело: Національна філармонія України

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
100629_02.jpg