Презентація платівки «ЗИМОВИЙ САТ» ансамблю САТ і Алли Загайкевич | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Презентація платівки «ЗИМОВИЙ САТ» ансамблю САТ і Алли Загайкевич
Загайкевич Алла
Загайкевич Алла
м. Київ
20 січня 2012, п'ятниця, 07:00
Галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв
Презентація платівки «ЗИМОВИЙ САТ» ансамблю САТ і Алли Загайкевич
Концерт-презентація імпровізаційної електроакустичної музики ансамблю

Мистецька подія відбудеться 20 січня (п'ятниця) у столичній галереї АртХол (вул. Фролівська 1/6) в рамка якої і буде репрезентована платівка “Зимовий сат”.

У концерті беруть участь Гітарист Михайло Стрельніков, баянист Олександр Клименко і композиторка Алла Загайкевич, яка гратиме на електроніці.

Творча співпраця САТ і Алли Загайкевич триває з 1994 р., коли композитор написала для музичного колективу твір «Не відриваючись від землі». З того часу САТ і А. Загайкевич неодноразово брали участь в концертах сучасної музики.

Нагадаємо, що на початку минулого 2011 року у лабораторії мистецьких прем єр «Нарсуда» (м. Біла Церква) відбувся електроакустичний перформанс для баяну, гітари, терменвоксу та електроніки «Зимовий САТ» 100% improvised and there are no overdubs of any kind. Платівка “Зимовий сат”, яка буде представлена у найближчу п’ятницю, 20 січня, і є результатом тогорічної зимової зустрічі.

Довідка:
САТ
– колектив авангардної, джазової, сучасної академічної, імпровізаційної музики. Ансамбль, який згодом отримав назву САТ, було створено у 1986 році Михайлом Стрельніковим та Олександром Клименком у часи їхнього навчання у Житомирському музичному училищі імені Косенка.

Музиканти САТ одними з перших в Україні почали виконувати імпровізаційну музику на інструментах, що історично входили до так званої “народної” групи.

Про філософію САТ Андрій Карнак сказав: «Періодичне відродження САТ – це сакралізація процесу творчості, матеріалізація з прихованого у матеріальний світ. Матеріалізація ідей, котрі пов’язані з розумінням нас у цьому світі й світу в нас самих. Без перетікання енергій від виконавця до слухача і навпаки, творчість вмирає. САТ – точка в різних контекстах простору. Текст як губка вбирає в себе нову реальність. Зустріч припиняє наш броунівський рух, змінює нас і простір навколо нас».

Алли Загайкевич -
композитор, що поєднує роботу в академічну музику та аудіо-візуальні інсталяції.

З середини 90-их років активно пропагує академічну електронну музику в Україні, співпрацює з музикантами експериментальної електронної музики (Nexsound, KVITNU).

З 1997 р. викладає електроакустичну композицію в Національній музичній академії України, є куратором міжнародних проектів електронної музики, «Електроакустика» (з 2003), «ЕМ-візія» (з 2005). головою Асоціації електроакустичної музики при Київській організації СКУ.

Початок концерту о 19:00

Вартість квитків - 50 грн. Учням і студентам - 30 грн.

Квитки можна придбати у галереї АртХол

Довідки та бронювання квитків за тел.: (044) 238-65-21

Автори: Редакція
Виконавці: Алла Загайкевич
Композитори:Алла Загайкевич
Концертні організації: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_505.jpg