Ніжинська дитяча музична школа | Music-Review Ukraine
Головна
Навчальний заклад
Ніжинська дитяча музична школа
Афіша   

Фото   

Галерея   

Відео   

Аудіо   

Контакти
Ніжинська дитяча музична школа
м. Ніжин
дитяча музична школа


   Про заклад    Персоналії    Абітурієнтам    Структура    Колективи    Концертні зали    Випускники    Публікації

Музична школа почала своє існування з 17-го вересня 1942 року. Проте, хто і з якою метою відкрив школу у часі німецької окупації, зараз сказати важко. Ніжин був звільнений майже через рік 13-го вересня 1943-го року.

Наказ під номером «1» по музичній школі з’явився вже 16-го вересня 1943-го року.

«…Вступил в исполнение обязанностей директора музыкальной школы. Директор Николай Медведев».
До цього Микола Мєдвєдєв вже протягом року працював директором школи і архівні документи – річ неспростовна. Школа була в той час знаходилася на повній самоокупності. Плата за навчання становила 70 карбованців на місяць. Нерідко зарплату викладачам платили від доходів за концерти учнів і викладачів школи.

1951-1956 роки – посаду директора школи обіймає Мартиненко Сергій Терентійович. В той час були відкриті філіали у Носівці, Вертіївці і Талалаївці. Наступні 4 роки директором працював Хомяков Віктор Тимофійович.

1960-1978 роки – школою керував Коваль Петро Іванович. В цей період школа забезпечила собі статус базової республіканської. З нею пов’язані славетні прізвища Штогаренка, Різоля, Гуцала, Мяскова, Іконника, Чапкія, Галкіна, Шарова, Безфамільнова, Хачатуряна, Кабалевського та інших.

Важливий період розвитку школи припав на 1978-1982 роки, коли директором був призначений Буренко Іван Степанович.

Нинішній директор Сергій Голуб очолює творчий колектив найдовше – у вересні цього року керівник відзначив 30-річчя свого незмінного керівництва музичною школою.


      © 2008-2024 Music-review Ukraine

File Attachment Icon
1104.jpg