Напередодні Різдва у великій залі Ніжинської музичної школи відбувся святковий благодійний концерт на допомогу ЗСУ | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
Напередодні Різдва у великій залі Ніжинської музичної школи відбувся святковий благодійний концерт на допомогу ЗСУ
Голуб Сергій Олександрович
Напередодні Різдва у великій залі Ніжинської музичної школи відбувся святковий благодійний концерт на допомогу ЗСУ
26 грудня 2023, вівторок
Поширити у Facebook

Напередодні Різдва у великій залі Ніжинської музичної школи відбувся святковий благодійний концерт на допомогу ЗСУ "Різдвяна мозаїка" з музичними привітаннями від творчих колективів, учнів та викладачів закладу. Надзвичайно приємно, що це відбувся ще один "зимовий" концерт з абсолютним аншлагом!

Яскравим виступом розпочав хор молодших класів "Промінець" (кер. Світлана ІГНАТОВА, конц-р Тетяна ГАЛОП). Сонцесяйні посмішки дітей одразу огорнули залу і донесли чисті промені тепла і розради до кожного з присутніх.

Хвилю позитиву продовжив ансамбль скрипалів "Домісолька" (кер. Діана КАРДАШ, конц- р Тетяна ГАЛОП). Їхній креативний виступ із дивовижними смичками-гірляндами не забуде жоден із глядачів. Ансамбль скрипалів "Барвінок" доповнив святковий настрій запальним виконанням у новорічних обручах-вушках (кер. Лариса РЕЗАН, конц-р Олена НЕСТЕРЕНКО).

Твір "Зимова хурделиця", ніби справжній "вічний двигун", у виконанні Нікіти ЧЕПЕЛИ (фортепіано, клас викл. Алли ДИТЮК), тримав у "вболівальній" увазі слухача з першого до останнього звуку.

Сніжної легкості навіяв присутнім виступ Максима ЗАГНІЙ (домра, клас викл. Тетяни ВАЩУК, конц-р Світлана МАРЧЕНКО). Ансамбль саксофоністів під керівництвом Віталія КАРПЕНКА (конц-р Олена БРОВКО) виконав інструментальну обробку усім відомої пісні "Україна" Тараса ПЕТРИНЕНКА, заохотивши не одного глядача підспівати знайомі мотиви.

У виконанні зразкового хору "Сяйво" (кер. Сергій ГОЛУБ, конц-р Ліна ЧМЕЛИК) прозвучали колядка та щедрівка, але не народні, а авторського походження, зокрема, "Колядка" Лариси Дьяконенко, викладача музичної школи, і вже давно присутня в репертуарі колективу.

Інструментальна група у складі Леоніда БАКАНОВА (баян) та Олега ФЕСЮНА (скрипка) збагатила тембровими барвами супровід наступної пісні - "Щедрик, щедрик, щедрівочка".

Справжня "Різдвяна мозаїка" не відбулася б і без яскравих виступів учнів- вокалістів Поліни СКРИПКИ (клас викл. Світлани ІГНАТОВОЇ) та Валерії БЕРЕЖНЯК (клас викл. Тетяни БЕРЕЗОВОЇ). Без сумнівів, уже улюблений номер постійного слухача "зимових концертів-2023" - це "Сімейка Адамсів" у виконанні ансамблю кларнетистів (кер. Дмитро БЕРЕЗОВИЙ).

Учні, солісти інструментального жанру - юні дарування музичної школи, ніби справжні кольорові камінці мозаїки талантів музичної школи. Тимофій СТЕПАНЮК (баритон, клас викл. Сергія ІГНАТОВА) нагадав про вічну класику - симфонію No40 (1ч.) В. А. МОЦАРТА. Вовк АРТЕМ (саксофон, клас викл. Віталія КАРПЕНКА, конц-р Олена БРОВКО) та Ангеліна ГУЗІЙ (ксилофон, клас викл. Сергія ІГНАТОВА) своїми виступами навіяли образи про сонячні літні днини та відпочинок.

Виступ Анни ЧЕНТОРОГ додав витонченої джазової ноти (фортепіано, клас викл. Ірини РАЗОН), яку впевнено та рішуче в образі Тома Соєра продовжив виступ Мирона КРУТЬКО (труба), концертмейстер та автор твору - Олена СПІЛІОТІ.

"Jingle Bells" на бандурі - незвичайно, але у виконанні ансамблю бандуристів по-справжньому здивував слухача, зацікавив і запропонував поглянути на національний український інструмент по-новому. (кер. Антоніна НЕЩЕРЕТ).

Ансамбль народних інструментів під керівництвом Леоніда БАКАНОВА - однин з яскравих творчих колективів музичної школи. Їхні виступи - це завжди майстерне виконання творів будь-яких жанрів. Особливо проникливо прозвучала на вечорі українська народна пісня "Ой, устану ранесенько" в аранжуванні Леоніда БАКАНОВА.

Ближче до завершення концерту був виступ зразкового духового оркестру.
"Ніжинськи сурми". Неочікувано і незабутньо прозвучало соло на саксофоні самого керівника - Віталія КАРПЕНКА.

Фінальний номер концерту "Різдвяна мозаїка", ніби святковий феєрверк, став виступ хору середніх класів "Спалах" під керівництвом Тетяни РАСТРУБИ, концертмейстер Олексій ПАВЛЕНКО.

Ніжин вже знає про цей новий хоровий колектив, який впевнено про себе заявив на концертах у музичній школі і не лише. У їх виконанні пролунав всесвітньовідомий "Щедрик" за обр.М.ЛЕОНТОВИЧА (в гармонізації В.ХАРЧЕНКА) та всім прихильникам новорічної комедії "Один в дома" відома пісня саундтрек "Це Різдво".

У виступі хору допомагала оркестрова група у складі: скрипки - Лариса РЕЗАН, Назар ДЕРЕКА,Єлизавета СКАЛАЦЬКА, флейта - Любов ТКАЧЕНКО, кларнет - Данило МИСАКОВЕЦЬ.

Ведуча концерту Тетяна БЕРЕЗОВА запросила до слова директора Ніжинської музичної школи Ірину РАЗОН, яка принагідно подякувала всім присутнім у залі за увагу до концертного життя школи та висловила особливу вдячність за небайдужість та підтримку Збройних Сил України.

До слова запросили настоятеля храму Святої Покрови Михайла Якубіва та матінку Дарію, що відомі з перших днів війни своїми ініціативами в допомозі як військовим, так і мирним ніжинцям в нелегкий час для країни.

Тож, всю суму благодійного внеску, зібрану на концерті "Різдвяна мозаїка", а це - 14 тис. гривень, вирішено передати на допомогу нашим незламним воїнам через благі діяння Покровської церкви.


Діячі мистецтв: Сергій Голуб
Навчальний заклад: Ніжинська дитяча музична школа
Джерело: Ніжин.CityІнші:

Про владу, кохання та підступність
Вперше в Україні презентували легендарний бродвейський хіт “Чикаго”
Симфонічні твори Станіслава Людкевича
Прем'єра симфонії - сорок років згодом
У Таллінні відбувся благодійний концерт класичної музики "Перетин культур"
В філармонії Одеси відбудеться концерт кларнетиста Ксіди та оркестру під керівництвом Шаврука
Французький органіст Жан Марі Леруа виступив на ІV фестивалі органної та камерної музики "Sounds of BACH" у Чернівцях
У Дніпрі завершився Міжнародний музичний конкурс
До Тернопільської філармонії завітав Шуберт зі своєю "Шубертіадою"
Сценографічна спадщина Євгена Лисика
У Страсбурзі відбувся концерт за участі українського оркестру та дитячих хорів
«Від бароко до класицизму»: музиканти оркестру «Ars – Nova» порадували миколаївців гарною музикою
У Ніжинській музичній школі на благодійному концерті зібрали 10 тисяч на тепловізор
Фотомиті "Київської пекторалі". Подія, яка вже стала історією
"Вечір української музики" у Кропивницькому
Маріупольський оркестр «Ренесанс» взяв участь у великому концерті в Італії
Музичний символ солідарності: на другу річницю великої війни оркестр Львівської філармонії виступив у Варшаві
"Музика без меж": у Дніпровській академії музики провели Міжнародний фестиваль академічного музичного мистецтва
Сучасна академічна музика та саунд-перформанси в іменах — 11 українських композиторів, чиї концерти не варто пропускати
Від Бетховена до Скорика: пам’ять Небесної сотні в Харкові вшанували музикою
“Музичні мости”
Полтавська обласна філармонія презентувала програму «Присвята Астору П’яццолі».
Абстракція в дикому вигляді: The New York Times про українську оперу Chornobyldorf
У Києві показали сучасний балет «Д.І.М.» про вимушену міграцію
У Львові під час концерту колядок і щедрівок хор "Дударик" зібрав понад 80 тисяч для військових
У "Карнегі-хол" у Нью-Йорку прозвучали твори відомих українських композиторів
Прем’єри та присвяти на концерті «Тиха молитва» у Львівській філармонії
З 3 по 8 січня у філармонії пройшов перший цьогорічний фестиваль органної та камерної музики «Bach Contemporary». Цьогоріч фестиваль представив публіці 8 різноманітних концертів обʼєднаних генієм Баха
"Мрії щасливого року": артисти Запорізької філармонії порадували глядачів ще однією прем"єрою
Ансамбль "Полтава" обласної філармонії відтворив на сцені різдвяні традиції
27 грудня у знаменитому будинку Роліт відбулась прем’єра перформансу-променаду «Гра в хованки з паном Лятошинським»
"Нове Різдво" хору ім. Бортнянського
«Котигорошко проти вікінгів»: ПРЕМ’ЄРА ВИСТАВИ
Напередодні Різдва у великій залі Ніжинської музичної школи відбувся святковий благодійний концерт на допомогу ЗСУ
Дивовижна прем'єра на Святвечір: у філармонії відтворили концертну програму капели Кошиця
"Сойчине крило": через 67 років після прем'єри повернувся на сцену балет Анатолія Кос-Анатольського на сюжет новели Івана Франка
У харківському метро пройшли концерти зірок оперного театру
Концерт юних віртуозів
Культурна дипломатія в дії
Незламній Україні присвячується
      © 2008-2024 Music-review UkraineFile Attachment Icon
301.jpg