На зеленому горбочку | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
На зеленому горбочку
Грех Ірена
Карпінець Ніна
Мацелюх Олена
м. Львів
27 лютого 2019, середа, 02:30
Камерна сцена Львівської філармонії
На зеленому горбочку

Що може краще навчити дитину добра, людяності, поваги до інших, любові до своєї Землі, Народу? На нашу скромну думку – три складові: власний приклад оточення, гра і… звісно казка!

Запрошуємо  усіх – і дорослих і малюків на  веселий і повчальний концерт-виставу “На зеленому горбочку”!

Це дивовижний проект, що створювався з неймовірною ніжністю і любов’ю! Ми зібрали казки, вірші та фольклорні записи двох, без перебільшення, геніальних українок, матері і доньки – Олени Пчілки і Лесі Українки (Косач).

Свого часу, мати всесвітньовідомої поетеси переповідала народні казки маленькій донечці, бавилася і вчила одночасно. Це надавало неймовірної підтримки і народжувало оту Любов, яку Леся пронесла через ціле життя.  Сім’я Косачів – на той час одна з небагатьох шляхетних родин, де розмовляли українською мовою. А щоб пізнати живу мову свого народу, її красу, Олена Пчілка залучала дітей з раннього віку до збирання безцінних скарбів народної творчості. Спілкуваннях з простими людьми, участь у дитячих забавах на вулиці формували відчуття краси і світогляд майбутньої великої Лесі Українки.

Берімо приклад з найгідніших!

Гайда слухати казки, співати пісень та бавитися! Ми розповімо про “Журавля та Чаплю”, а також повчальну історію “Біда навчить”.  Залучимо діточок до інтерактивної казки-гри “Горобець та билина”. А ще будуть вірші та фольклорні записи і все це з архівів неймовірних жінок Косач!
Завітайте! Найдобріше казкове дійство , яким ропочинаємо Весну – “На зеленому горбочку” з проекту І.Павлюк “Ми” (Олена Пчілка та Леся Українка).
 Виконавці: Ірена Грех, Ніна Карпінець, Олена Мацелюх
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_205.jpg