Джазовий композитор-імпровізатор Олександр Саратський разом з «Віртуозами Львова» виступить у філармонії | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Джазовий композитор-імпровізатор Олександр Саратський разом з «Віртуозами Львова» виступить у філармонії
Академічний камерний оркестр
Саратський Олександр
Джазовий композитор-імпровізатор Олександр Саратський разом з «Віртуозами Львова» виступить у філармонії
4 березня, вівторок
Поширити у Facebook

6 березня о 19:00 Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика запрошує на вечір джазу від українського імпровізатора, виконавця та композитора – Олександра Саратського та Академічного камерного оркестру «Віртуозів Львова».

У програмі будуть представлені обробки українських народних пісень, твори для фортепіано та імпровізації, джазові стандарти і світові хіти. Прем’єрним у Львові буде виконання концерту для фортепіано з оркестром № 9 Олександра Саратського (партія фортепіано в стилі імпровізація). Концерт входить до всеукраїнського турне, яким композитор та піаніст має на меті підтримати та надихнути вишуканою музикою широку аудиторію у наші складні часи під час війни.

Як розповів Олександр Саратський: «Імпровізація – це невід’ємна частина нашої дійсності. У музиці вона займає чільне місце, і без неї складно уявити справжню творчість. Її любили й блискуче володіли нею такі генії, як Бах і Моцарт, напевно, і Бетховен із Шопеном. А ще — без імпровізації неможливий джаз.

Як казали деякі афроамериканці: «Ми б не вижили без імпровізації в період расової дискримінації та сегрегації».

Імпровізації завжди боялися диктатори – комуністи та всі узурпатори уникали її максимально. Адже вона неможлива там, де є застій, дурість, тиранія, занепад і деградація. Це 100% свобода.

Приходьте й почуйте, як я імпровізуватиму. Я не буду себе обмежувати, і, можливо, завтра придумаю те, чого сьогодні навіть не уявляю. Гратиму разом з одним із моїх улюблених колективів України – Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова». Дякуємо ЗСУ, сподіваємося на тихий вечір і надійне ППО».










Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Композитори:Олександр Саратський
Концертна організація: Львівська національна філармонія
Концертний зал: Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської філармонії



Інші:

«Медовий місяць» отримав приз імені Альберта Відершпіля на міжнародному кінофестивалі в Гамбурзі.
Стажери «Метрополітен - опера»
«Київ Модерн-балет» готує прем’єру балету «Травіата» на музику Дж. Верді
В Одесі урочисто відкрили ХІІІ міжнародний органний фестиваль імені Теофіла Ріхтера
В Україні за час повномасштабної війни загинули 340 митців та медійників
Перформанс «Казкові світи України» створений на музику Євгена Станковича  
Музичний фестиваль-конкурс імені Андрія Розумовського - для молодих виконавців
У вересні Львівська національна філармонія приготувала для слухачів симфонічні концерти з доленосними прем’єрами, вечори танго та дитячі концерти
З 26 вересня по 9 жовтня у Львівській національній філармонії розпочнеться один із найстаріших фестивалів сучасної музики в Україні
«Діалог культур. Україна – Балтія – Скандинавія – Велика Британія»
На війні загинув артист балету Львівської опери Дмитро Пасічник
Золота дзиґа 2025: Українська кіноакадемія оголосила найкращі фільми та акторів
В Ужгороді стартує Перший відкритий конкурс юних органістів в Україні
У Полтаві відбувся вечір з нагоди 150-річчя від дня народження Олександра Кошиця
Коли слово звучить як музика: у Львові відбудеться українсько-вірменський концерт "Сила слова"
Артисти Одеської опери відправилися на гастролі в Афіни
Грант Японії
«Контрасти -31»
Національна оперета відкрила свій 91-й театральний сезон
«Сталь. Фіалка. Лють»: українська музична драма від скорботи до просвітлення на сцені Національної філармонії України
Хору імені Г. Верьовки – 82 !
Вітаємо іменинницю Вікторію Польову
Перформанс «Казкові світи України»
У Швеції підписали першу у світі ліцензійну угоду між правовласниками музики та компанією штучного інтелекту
Органний зал відкриває західну вежу для відвідувачів
«Енеїда» - погляд сучасників
Зірковий вечір в Одеській опері
У день міста Біла Церква відбудеться фестиваль «Вікенд давньої музики. Резиденція»
В Закарпатській філармонії стартує XIII Міжнародний фестиваль органної музики імені Наталії Висіч
День відкритих дверей у Житомирській філармонії імені Святослава Ріхтера
Оркестр "Віртуози Львова" розпочне 31 сезон з "Музичної династії" родини Шутків
Вінницька обласна філармонія запрошує вінничан та гостей міста на симфонію No5 Бетховена
9 вересня - день народження Юрія Гуляєва
Враження від виставки «Україна. Геноцид культури. Пам’ять каменю»
Перформанс «Піаніно “Україна” та інші»
8 вересня день народження Лідії Забілястої
На Закарпатті стартував місяць Закарпатського народного хору
"Музика чуттів": вперше в Україні митці з інвалідністю та без неї виступлять на одній сцені
Оцифрування фондів Музею Соломії Крушельницької
Ріхард Вагнер. Сторінками опери «Летючий голландець»
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
41.jpg