Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії, диригент - Юрій Янко | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії, диригент - Юрій Янко
Полянський Олег
Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії
Янко Юрій Володимирович
м. Харків
25 травня 2013, субота, 06:30
Концертний зал Харківської обласної філармонії
Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії, диригент - Юрій Янко
Солісти:Катрін тен Хаген (скрипка Гварнері, Німеччина), Олег Полянський (фортепіано, Німеччина)

Програма:
В.А. Моцарт. Концерт для скрипки з оркестром № 5 ля мажор, В.А. Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром № 14 мі-бемоль мажор.

Ім'я Моцарта стало давно символом самої музики. Ясність, чистота і досконалість його концертів постійно привертають увагу солістів, а життєрадісний, дотепний дух моцартовського мистецтва багато в чому співзвучний творчому образу Юрія Янко.

Яскраві мажорні концерти прозвучать у цей день. П.Чайковський говорив, що в концерті є дві рівноправні сили, – могутній, багатий фарбами оркестр і сильний духом суперник, але хто ж буде змагатися з оркестром філармонії в цей день? І ось відповідь: К. тен Хаген і О.Полянський. Скрипалька Катрін тен Хаген стала переможницею багатьох міжнародних конкурсів, бере участь у якості солістки на концертних сценах Європи та США.

Наприклад, Катрін виступала в якості солістки нюрнберзького, гамбурзького, бостонського симфонічних оркестрів, а також дала прекрасний сольний концерт у всесвітньо відомому концертному залі Карнегі в Нью-Йорку. Катрін грає на скрипці майстра Андреа Гварнері (Кремона, 1663 р.), яку їй надав у розпорядження Німецький Культурний Фонд музичних інструментів. Олег Полянський – талановитий піаніст, лауреат багатьох міжнародних конкурсів і, перш за все, міжнародного конкурсу ім. П. Чайковського (Москва, Росія, 1998 р.). Олег Полянський виступав в якості соліста з відомими оркестрами, такими як Солісти Москви, Московський симфонічний оркестр, Національний симфонічний оркестр України, Новосибірський симфонічний оркестр і багатьма іншими. І ми впевнені, що наші слухачі у цей день отримають величезне задоволення і багато позитивних емоцій.


Колективи: Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії
Виконавці: Олег Полянський
Диригенти: Юрій Янко
Концертні організації: Харківська обласна філармонія
Джерело: Харківська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_237.jpg