«Романс про кохання» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
«Романс про кохання»
Квиток
Чубарева Ольга
Шаруєв Володимир
Шаруєва Марія
Квартет гітаристів
м. Київ
21 травня 2019, вівторок, 07:00
«Романс про кохання»
Кругла зала Жовтневого палацу

Народна артистка України Ольга ЧУБАРЕВА запрошує на ПРЕМ'ЄРУ програми «Романс про кохання» до Круглої зали Жовтневого палацу - атмосферної локації з чудовою акустикою!
Її голос - магія, потужна енергетика, непередавані через телебачення або інтернет емоції, котрі мають колосальну силу впливу на слухача. Один з головних її принципів - тільки живе звучання. Вродлива, талановита, сучасна, її ім’я - у першій десятці 25 найкрасивіших оперних співачок світу.

Завжди непередбачувана, кожен її вихід на сцену - це нова вистава з особливою драматургією та стосунками з публікою. Ольга Чубарева володіє дивовижним сопрано неймовірного діапазону, сили, харизми і неперевершеної краси тембру.

Ольга Чубарева - народна артистка України, оперна співачка, піаністка, професор, доктор філософії, лауреат десятків міжнародних конкурсів, є не тільки головною виконавицею, але й автором, продюсером і режисером міжнародного арт-проекту «LADY OPERA».

Інструментальний супровід - відомий квартет гітаристів «Київ», лауреат фестивалю "Гітара світу-98" (Франція). За чверть століття творчої діяльності колектив об’їздив увесь світ, презентуючи широкий репертуар - класичну і популярну сучасну музику та, звичайно, оригінальні твори для гітари.


Керівник - заслужений артист України Володимир Шаруєв.


Учасники - Марія Шаруєва, Руслан Черемних, Олег Григорович.

Ніжні звуки гітари, акустична та стильна зала, заворожуючий голос артистки створять інтимну та романтичну атмосферу, в якій і має зучати романс*! Пристрасна жага щастя і гіркота нездійснених мрій - ось головні теми і секрет популярності романсу. Для вас - підібрана з любов'ю програма, насичена та яскрава.

Запрошуємо шанувальників творчості Ольги і тих, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії та мистецтва.Е-Квиток


Колективи: Квартет гітаристів "Київ"
Виконавці: Ольга Чубарева, Володимир Шаруєв, Марія Шаруєва

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_501.jpg