Джазові імпровізації | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Джазові імпровізації
Саратський Олександр
Академічний камерний оркестр
Бурко Сергій
Саратський Олександр
м. Львів
11 квітня 2014, п'ятниця, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Джазові імпровізації

Джазові імпровізаціїАкадемічний камерний оркестр «Віртуози Львова», відзначаючи своє 20-річчя, виступає з концертами за участю виконавців, які віддавна співпрацюють з оркестром.

Серед цих яскравих та неординарних виконавців є ім’я знаного київського композитора та джазового піаніста Олександра Саратського.

Тісна співпраця оркестру з піаністом-віртуозом триває вже впродовж п’яти років. 11 квітня у Львівській філармонії піаніст виконає власні джазові композиції.

Також відбудеться львівська прем’єра його Концерту № 4 для фортепіано з оркестром.

За словами головного диригента та засновника оркестру «Віртуози Львова», Народного артиста України Сергія Бурка, для оркестру завжди цікавими є спільні проекти з Олександром Саратським.

«Олександр Саратський має у Львові свою аудиторію. Він блискуче і з великим почуттям смаку виконує музику. Його композиції, як правило, дуже оригінальні, і пов’язані з українською пісенною творчістю. Він дуже вдало вміє аранжувати українські пісні та мелодії у джазову викладі.

Дуже цікавим буде прем’єрне для Львова виконання автором його фортепіанного концерту. Його попередні три фортепіанні концерти засвідчили, що музикант має власне цікаве бачення їх написання. Львів є однією із столиць джазової музики, де відбуваються джазові фестивалі, є чимало меломанів, які люблять слухати музику цього напрямку, а Олександр Саратський є особистістю у музичному світі, яку знають і шанують. На концерті можна гарно провести час, і є унікальна можливість почути нові творчі надбання видатного джазового піаніста Олександра Саратського».

Виконують:
Олександр Саратський – фортепіано
Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
Сергій Бурко – диригент

У програмі авторські джазові композиції та прем’єра у Львові Фортепіанного концерту № 4 піаніста-віртуоза Олександра Саратського.


Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Виконавці: Олександр Саратський
Диригенти: Сергій Бурко
Композитори:Олександр Саратський
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg