“Між епох: Респігі, Бібік, Брамс” | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
“Між епох: Респігі, Бібік, Брамс”
Безбородько Олег
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Плоскіна Віктор
м. Львів
8 вересня 2023, п'ятниця, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської філармонії
“Між епох: Респігі, Бібік, Брамс”

8 вересня . Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії підготував програму з шедеврів світової та української музичної класики.

Всі дороги цього концерту спершу вестимуть до Риму, де багатство мальовничих картин природи буде лунати через музику італійця Отторіно Респігі.

«“Фонтани Рима” Респігі – це суцільне свято, привіт від літа. Отторіно Респігі – композитор, який поєднує у творах Італію та Францію, італійську оперу й французький імпресіонізм. “Фонтани Рима” – найменш виконувана частина трилогії симфонічних поем, бо є інтимнішою від “Піній Рима” та “Римських свят”. Цю музику написано для близької, коханої людини. То – музика кохання», – зазначив Віктор Плоскіна.

Вечір продовжить фантастичний Фортепіанний концерт українського композитора з Харкова Валентина Бібіка озвучений відомим піаністом Олегом Безбородьком та знаменита романтична Симфонія № 3 Йоганнеса Брамса.


У назві концерту “Між епох” відбилось бажання як провести паралелі між цими творами, так і показати різноманіття симфонічної музики, яку не обов’язково знати достеменно, щоб її розуміти: і у цій універсальності її особлива краса.

Колективи: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Виконавці: Олег Безбородько
Диригенти: Віктор Плоскіна
Концертні організації: Львівська національна філармонія
Джерело: Львівська національна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg