“Земля предків”: вечір нової української музики в Органному залі | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
“Земля предків”: вечір нової української музики в Органному залі
Остапович Іван
м. Львів
14 квітня, неділя, 07:00
Концертний зал Львівського будинку органної і камерної музики
“Земля предків”: вечір нової української музики в Органному залі

Львівський органний зал запрошує почути симфонічну музику сучасних українських композиторів, у якій поєдналися споконвічні традиції, народний колорит, глибина, містика та найяскравіші риси незламних українців.

14 квітня о 19:00 у Львівському органному залі відбудеться концерт “Земля предків”. Це буде вечір симфонічних премʼєр, де звучатиме музика молодих композиторів: Дмитра Малого, Володимира Богатирьова та Івана Остаповича. Усі твори програми були написані за останні три роки. Три з чотирьох творів будуть виконані вперше!

На сцені цього вечора – Луганський філармонійний оркестр під батутою Івана Остаповича.

На слухачів чекає світова премʼєра увертюри “Земля предків” харківського композитора Дмитра Малого. Це погляд на архаїку крізь призму сьогодення, у якій показаний справжній український дух в його різноманітних проявах: щирий, ліричний, часом сумний, проте завжди незламний.

Вперше звучатимуть і “Чотири слова про коломийку” – оркестрове перекладення іншого твору композитора – “Сім слів про коломийку”, що був написаний для скрипки соло. У жанрі гуцульського танцю Дмитро Малий розкриває найкращі риси українців.

Також світовою прем'єрою стане виконання Концерту-колажу для оркестру Володимира Богатирьова. У творі закладена строкатість та оригінальність в ефектному симфонічному звучанні.

Завершить симфонічний вечір винятково спокійна та загадкова симфонія “Дерево снів” Івана Остаповича, премʼєра якої відбулася у 2023 році.

Львівський органний зал у рамках стратегії промоції української класики Ukrainian Live продовжує відкривайте світові нову українську академічну музику. На концерті 14 квітня буде здійснено аудіо- та відеозапис, і скоро твори молодих композиторів можна буде почути в мобільному додатку Ukrainian Live Classic по всьому світу.

Але перед цим організатори запрошують почути наживо, як звучить сучасна музика України у Львівський органний зал.

Квитки на концерти можна придбати на сайті kontramarka.ua або у касі Органного залу за адресою вул. С. Бандери, 8.

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

Докладніше про всі події можна дізнатися на сайті Органного залу, а також на сторінках у Facebook та Instagram.
Диригенти: Іван Остапович
Концертні організації: Львівський будинок органної і камерної музики

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_017.jpg